Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 177 cm magas lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 177 cm magas lány vagyok és határozottan nem vagyok vékony! Megtetszhetek valakinek?

Figyelt kérdés
Most tetszik nekem valaki szerintetek megtetszhetek neki?
2014. febr. 13. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
tudsz mutatni hasonló alakot a netről?
2014. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a nem vékony? 177cm és 70kg például?
2014. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(Júlia te vagy az?:D)


Mutass magadról 1 képet és megmondom

2014. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hat igy nagyon nehez megmondani.de mindenki tetszik valakinek :)
2014. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
magasból nekem csak a vékony tetszik, de én is magas vékony-sportos vagyok. nyilván akad valami magas nagydarab medve akinek ez a zsánere :D
2014. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. De gondolj arra, hogy az egészséged érdekében érdemes lenne lefogyni. Szóval nem a divat, pasik miatt, hanem azért, mert ezzel tartozol saját magadnak.
2014. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj Ursula.
2014. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2014. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, az a gond, hogy egy ilyen magasság mellé ha még jó testes, nagy darab is vagy, akkor az könnyen drabálisnak tűnhet, olyan "elefánt a porcelánboltban", ami nem igazán nőies. Mondjuk azt nem írtad mit jelent a "nem vékony", mert tapasztalatom szerint ez elég szubjektív megítélés kérdése szokott lenni.

Én szeretem a magas lányokat, de bevallom hogy csak akkor ha az vékony, törékeny, légies alkattal párosul.

Persze nyilván van olyan akinek tetszik ha husisabb egy nő és nem zavarja ha mellé még magas is.

2014. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!