Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan férfiak/fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak/fiúk akik hogy is mondjam. Magasak, kissé vékonyak de arcra mégis karizmatikusak?

Figyelt kérdés
Gondolok én a fekete hosszú hajra. Régebben láttam egy férfit akinek szép kicsit hosszú fekete haja volt. Magas volt, és kissé vékony de nem annyira. És az arca nagyon jóképû volt. Hova lettek az ilyen férfiak/fiúk? Üzeneteket ne küldjetek, ez ilyen közlemény-kutatás féle.

2013. nov. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
lorenzo lamas?
2013. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát, nem konkrétan olyanokra gondoltam ledves 2.-ik:D
2013. nov. 21. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vársz még 2-3 évet akkor már meglesz a hosszú haj nekem :) Most 12 centi.
2013. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Magasni magas vagyok hajam nem hoszú hanem nagy és azt nem tudom hogy az arcom menyire jo képű
2014. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy ilyen férfi, iszonyatosan jól néz ki :O 29éves, és piszok jó pasi :D nem adom senkinek :D
2015. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!