Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a magántanárnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a magántanárnőmnek csokit veszek?

Figyelt kérdés
Pont holnap lesz a szülinapja és gondoltam veszek neki egy csokit. Mert tök rendes velem meg hát tetszik is. De persze tudom hogy semmi esélyem nincs nála mert pont dupla annyi idős mint én. De amúgy álmaim nője,csak kár hogy nem születtem pár évvel hamarabb. XD Szóval nem akarom hogy gáz legyen a dolog mert hogy épp Valentin napon odaállítok hozzá az órára egy csokival. Dehát nem tehetek róla hogy épp Valentin napon született. Szerintetek? 14/F
2014. febr. 13. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs! -.-

Nem gáz!

2014. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, de csak vmi apróságot adj neki
2014. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vigyèl neki csokit,mi bajod lenne beöle?majd mond el mi volt!
2014. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ne azt mondd, hogy boldog Valentin-napot hanem hogy boldog születésnapot.
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.lehet,hogy meg a labat is szetteszi neked :)
2014. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Összességében éppen ezért szoktak például tanároknak névnapra ajándékozni, hogy ne legyen túl tolakodó.


Nem illik születésnapra ajándékot venni, ilyen személyeknek.

2014. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De a névnapja nyáron van! Akkor hogy adjak neki ajándékot? Meg azért nem egy sulis tanáromról van szó... Ez azért más.
2014. febr. 13. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nyárig tart, abban az esetben a környezetemben az utolsó órán szoktak ajándékot vinni, minden évben.


Vagy egyáltalán nem, vagy az utolsó órán.

Szülinapra én még embert nem hallottam aki ajándékozott volna a tanárának.

2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó. én csak jófej akartam lenni de ha ez ilyen szentségtörésnek számít akkor nem viszek neki csokit. köszi a válaszokat.
2014. febr. 13. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!