Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a magántanárnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a magántanárnőmnek csokit veszek?

Figyelt kérdés
Pont holnap lesz a szülinapja és gondoltam veszek neki egy csokit. Mert tök rendes velem meg hát tetszik is. De persze tudom hogy semmi esélyem nincs nála mert pont dupla annyi idős mint én. De amúgy álmaim nője,csak kár hogy nem születtem pár évvel hamarabb. XD Szóval nem akarom hogy gáz legyen a dolog mert hogy épp Valentin napon odaállítok hozzá az órára egy csokival. Dehát nem tehetek róla hogy épp Valentin napon született. Szerintetek? 14/F
2014. febr. 13. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz neki csokit és Boldog Szülinapot kívánsz. Egyáltalán nem fogja félreérteni. már elég érett az ilyen dolgokhoz, hogy helyesen tudja kezelni a szituációkat. magántanár és diák között lehet kapcsolat, az nem gáz, hiszen nem közoktatásban van, de 14 évesen egy 28 éves nőnél nem sok esélyt látok. de a figyelmesség, hogy gondolsz rá szülinapján, az tuti jól fog neki esni
2014. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
persze,ezt írtam is hogy felfogom ésszel hogy nem lehet köztünk semmi. és épp ez az hogy nem is akarom,hogy azt higgye hajtok rá. A legszebb nőnek tartom őt a földön de vágom hogy csak a tanítványa vagyok. Csak jófej akartam lenni mert ő is az velem.
2014. febr. 13. 18:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Tolakodó , nem szentségtörés, de tolakodó .


Karácsonykor/újévkor sem küldesz köszöntő sms-t, neki, gondolom.


Ha ajándékozni szeretnél, az utolsó órán teljesen normális, de akkor sem kötelező

2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Történetesen karácsonykor írtam neki,hogy Boldog karácsonyt! mindezt facebookon keresztül. az sms-ek ideje már lejárt. :D Ja és nem úgy nézett ki mintha tolakodónak érezte volna az üzenetet. Vissza is írt meg még pár mondatot váltottunk is.
2014. febr. 13. 18:20
 15/15 anonim ***** válasza:
egy magán tanár nem egyenlő az iskolai tanárral. a magán tanárral akár lehet barátságban is lenni, együtt menni bulizni, stb. nem kötik semmi olyan normák ezt, mint a közoktatásban. és szerintem a magánórák is akkor élvezetesebbek, meg minden, ha a tanár másfajta hangulatot varázsol, mint a sima iskola. nyugodtan adj neki valamit, vagy írj neki fészbukon.
2014. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!