Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon sok szép nő van?

Figyelt kérdés
Most hagyjuk a photoshopnak köszönhető tökéletes címlaplányokat, celebeket, playmateket. Azoktól a nőkról beszélek, akiket naponta láttok ÉLŐBEN az utcán , a munkahelyen, suliban, itt-ott ..stb.!
2014. febr. 13. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
rondák többen vannak sajnos :/
2014. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De még mennyi:)
2014. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak 1 nő szép az életben. A szerelmed
2014. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kisbarack10 ***** válasza:
Magyar lányok nagyon szépek van köztük csúnya is de a többség szép
2014. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a legszebb, aki éppen tetszik. Mondjuk a mostani kiszemeltem 15, de simán érettebb, mint sok 15 éves lány. :)


De, hogy értelmes választ adjak, szerintem egész sok szép nő van Magyarországon, habár én csak Pest megye egy részéről ismerek lányokat. :D

2014. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, de sajnos sok a felszínes, ostoba p*csa, még az átlagosak között is.
2014. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de nem sokra megyünk velük, ha mind felszínes, és 90%-uk rybanc.
2014. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es: XD Ez azért van, mert még nem jártam azon a körnéyken, ahol laksz XD XD XD XD Bocs, ezt muszáj volt ellőni... Természetesen nem vagyok tökéletes, csak magamhoz képest igyekszek a legjobb lenni, és ez szerintem elég. Női szemmel én azt mondom, hogy valahogy mostanság sok duci lányt látni, többet, mint pl. 6-7 éve. Ez vajon mitől lehet?
2014. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Kívülről igen,de ez számomra semmit nem ér,ha belül üresek és ráadásul felszínesek.

És a legtöbb bizony belülről nem sokat tud felmutatni,így meg teljesen mindegy hogyan néz ki kívülről számomra.

Csak én nem vagyok felszínes,és tudom mik a valódi értékek.El tudok vonatkoztatni a külsőtől,és a kívülről szép lányok nem is nagyon érdekelnek már,mert olyan elvárásaik vannak,amit a férfiak 1-2%-a tudna teljesíteni.

2014. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!