Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltöprengett már valaki azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltöprengett már valaki azon, hogy annyi szép fiatal lány van mászkál Magyarországon, hogy egyszerűen egy élet nem lenne elég arra hogy mindegyikkel válts akár 2szót?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor eszembe jut ez, ha látok egy-két számomra szimpatikus lányt vagy akár kinézek az ablakból a nagy világba, és mindig elszomorodok :)

21/F


2014. jan. 8. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy is elég, akivel jól megértjük egymást.
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon édes:)
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
igen és ebből legalább 70% r!banc, ezen is elgondolkoztál?:D
2014. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába szépek, ha belül lószart se érnek...
2014. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"igen és ebből legalább 70% r!banc"


Hol laksz, mert oda akarok költözni? Az a 70 minimum 90%.

2014. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs több szép lány magyarországon mint máshol, sőt sztem a német de spanyolországban is általában szebbek a csajok
2014. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, szlovák, cseh, lengyel lányok is klasszisokkal verik a magyarokat.
2014. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ezzel a mondatoddal, nem egy lány szívét olvasztottad meg.. : )
2014. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!