Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany eves korotokban vetettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves korotokban vetettek elosszor ovszert? (nemet is legyszi irjatok)

Figyelt kérdés
Illetve ha ti lennetek az eladok es egy kb 14-15 ev koruli lany ma ovszert vett volna toletek mit gondolnatok rola?
2014. febr. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább óvszert vegyen, mint terhességi tesztet!
2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17 voltam, mikor először vettem.

Eladóként is dolgoztam, és nálam is vettek fiatalok óvszert. Úgy viselkedtem, mintha rágót vettek volna, de azt gondoltam, hogy rendes kölkök, gondolnak a biztonságra. No meg persze elismerésem a bátorságukért.

Vicces sztori: egyik hétvégén feltűnt, hogy az egyik srác már sokadszor fordult nálam óvszerért. Mivel ismertem már a srácot, rákérdeztem. Kihívott a bolt elé, és a sarkon álló, pironkodó srácok felé intett, hogy nekik veszi, csak ők gyávák voltak...

Szóval csak nyugodtan. Az egészséged fontosabb bárminél.

2014. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16/F
2014. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 voltam felfújtuk meg egymás fejére húzgáltuk utána oda adtuk egy lánynak és azt mondtuk hogy rágó ö meg vígan rágcsálta hahahaxD
2014. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha eladó lennék azt gondolnám hogy: Marha jó. Ezek is ide járnak vásárolni. Dolgozhatok mint az állat.

én 17 évesen vettem haveromnak 4db 10-es csomagot a gyógyszertárban. nem fért bele a gyógyszereknek való kis szatyorba. mosolygott a nő, meg a vásárlók is.

2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14-15

F

2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, talán 21-22 lehettem...

F

2014. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Azt hiszem, az első VÁSÁRLÁS 19 évesen volt. Egyébként van itt egy jó írás erről, sok mindenről szó van benne:


[link]

2014. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!