Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-on éves férfiak/nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves férfiak/nők, ti hány éves korotokban TERVEZTEK családot alapítani? 5 éve hogy álltatok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi vagyok. Kb. 5 éve úgy éreztem, hogy 28-30 körül szeretnék családot alapítani. Most ennyi idősen ott járok, hogy komoly kapcsolatra a közeljövőben sem tehetek szert, így örülök, ha 40 éves korom alatt valamikor lesz egy családom, ha lesz egyáltalán...

Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2013. dec. 17. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én már belenyugodtam, hogy szüzen halok meg.
2013. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miután megtaláltam a megfelelő személyt, nincs meghatározott időkeret.

21/F

2013. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: tehát, ha holnap megtalálod a megfelelő személyt, akkor jövőhéten gyúrsz neki egy gyereket?
2013. dec. 17. 18:14
 4/18 anonim ***** válasza:

23 éves srác vagyok én 30 éves koromnál előbb semmi képen nem akarok

jelenleg a munkámnak élek ameddig abban nem érek el olyan sikert h biztos legyen a jövőm addig nem akarok

jah és ezt 5 éve is így gondoltam

egyébként te még semmiről nem vagy lekésve ha majd 40 évesen is ez lesz akkor keseredj el

2013. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok! Már megtaláltam az igazit és gyerekünk is van!
2013. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És hány éves nő vagy? 67 vagy 16?
2013. dec. 17. 18:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Olyan 29-30 körül

20F

2013. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés egyébként mert mindaddig amíg az ember nem csalódik, teljesen naív és akár mint én is hülyeséget csinálna.


Én 19 évesen akartam megkérni egy lány kezét, gondolván hogy ez az egyetlen egy dolog az, amivel visszaszedhetem érzelmileg - miközben konkrétan semmi nem volt köztünk, csak vibrálás évek óta, még teljesen nagyon nem is sokat beszélgettünk, max havi 4-5 alkalommal egy kis időt.


Na ilyen hülye is csak ritkán lesz az ember, ezért már rájöttem ha valakivel esetleg párkapcsolatban élnék, akkor előtte megprobálnám megoldani az összeköltözést, ha az megvan (ez már magában egy év kb), akkor egy szintén 1-2 év múlva lehet szó az eljegyzésről, majd 1 évre rá a házasságról és akkor talán a gyerekről.


Lényeg hogy legalább 5 év, mire elkötelezem magam, párkapcsolatból adódóan.


Tapasztalataim szerint a házasságok/családok manapság azért mennek tönkre (jelentősen sok van), mert az emberek azt hiszik hogy 2-3 év elegendő a maradandó érzelmekhez.


Ha valaki 5 év után is képes úgy nézni a párjára, hogy akarja, akkor lesz itt az ideje az eljegyzésnek. siettetni meg felesleges a dolgot, mert ez csak egy papír.


Ha eljegyzésre nincs is szükség, de gyereket akartok/akarsz, akkor is kell az 5 év. Az alatt megismerheted annyira, hogy rájöjj 5 év múlva is hogy megvan-e a szikra.


A mai házasságok/kapcsolatok 2-4 év után bomlanak szét, mind úgy, hogy ha még a 2. vagy 3. évben megkérdezed, azt fogják mondani hogy ennek sose lesz vége. Örök szerelem az ővéké.

2013. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os gondolom nekem szólt a kérdés! 26 éves vagyok! Így a tipped nem talált!
2013. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok, 1 éve együtt a barátommal. Nem első komoly kapcsolat és nem is első szerelem- egyikünk részéről sem. Mindketten úgymond "kiéltük" már magunkat, szóval egyelőre most még úgy néz ki, hogy tökéletesen összeillünk és sokáig együtt lehetünk még.

Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy egyetemre járok. Kb úgy képzeltem el, hogy a 3 éves alapképzés után összeköltözés, utána 2-3 év mesterképzés, az utolsó évben jöhet az eljegyzés (nyilván nem rajtam múlik egyedül), mikor befejezem az egyetemet, esküvő, utána stabil munka, rendes ház, és utána jöhet a gyerek (nyilván ezt nem tudom megjósolni, mikor lesz, de saccra legyen mondjuk 1-2 év, legyünk optimisták). A barátom ebben az évben fejezi az egyetemet, és nekilát dolgozni, amint tud, így neki előbb lesz stabil anyagi háttere, amire talán könnyebben tudunk majd alapozni.

Naiv elképzelés? Lehet. Mindenesetre ez kb 5 évvel ezelőtt is így volt, és szerintem 5 év múlva is így lesz. Ha a barátommal együtt maradunk- és tudom, 1 év után kijelenteni ezt még korai, de szerintem erre elég nagy esély van, tekintve, hogy mennyire jól összeillünk, az érzelmeket és a hormonális lángolást leszámítva is-, akkor még időben is tökéletes lenne. Csak nyilván senki sem tudja megjósolni a jövőt- én legalábbis biztos nem-, így maradok a bizonytalanságban és a lányos ábrándozásokban :D

Mellesleg a barátom is többé-kevésbé egyetért ezzel az "ütemtervvel". És ő csak 1 évvel idősebb nálam.

2013. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!