Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Ha egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ha egy 30 éves férfinak csókolózástól feláll a farka, akkor inkább komolyan tervez velem vagy csak testileg kíván?

Figyelt kérdés

Még csak randi-ismerkedő fázisban vagyunk, de már csókolóztunk korábban. Csókolóztunk, az utcán voltunk, hideg volt (ha érdekes a körülmény :D) és éreztem, hogy felállt neki. :)


Viszont egy 30 éves pasi ennyitől (pár perc csók) már feláll? Ezt összefüggésbe lehet hozni azzal, hogy vajon milyen érzelmei vannak irántam?


Mert még nem tudtam eldönteni, hogy tényleg én érdeklem, vagy csak testileg akar engem... Ha csak le akartok feküdni valakivel, akkor is felállhat ennyitől?


25N



2014. febr. 13. 21:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tényleg tapasztalatlan vagyok. Ez akkora bűn? Nem hülyeségnek szántam a kérdést, hanem tényleg érdekelne, hogy a férfiaknak (ennyi idősen) egyből feláll-e akkor is, ha nincsenek túl nagy érzelmeik...


Gondoltam egy lépéssel közelebb kerülnék a megoldáshoz, de páran egy normális válasz helyett leírhattátok volna, hogy mit gondoltok, mert akármilyen hülyén is hangzik a kérdésem, a kioktatással nem segít nekem senki. :(


És nem, ez nem kamu kérdés. :((

2014. febr. 13. 21:43
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinek - akarjon csak szexet vagy komoly kapcsolatot - mindenképpen feláll a farka, ha megcsókol egy lányt egyszerűen azért, mert kíván Téged. Ebből nem lehet leszűrni, hogy komolyak a szándékai vagy csak 1-2 éjszakára akar ágybetétként használni.
2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből csak az látszik egyértelműen,hogy kíván Téged,de,hogy csak le akar fektetni,vagy akár komolyabbat is el tudna veled képzelni az ebből nem derül ki.
2014. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12 - 13

Köszönöm szépen!


14

Jelentettelek és lepontoztalak, mert az empátiád és intelligenciád egyenlő a nullával.

2014. febr. 13. 22:56
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
25 évesen kellene tudni, hogy a farok felállásnak és a tervezésnek semmi köze, sőt, amikor fel van állva akkor nem tervez semmit. Egyszerűen a csók hatására, megdugott volna, ha nem az utcán lettetek volna. Nem gondolt ő semmi másra, csak jó volna dugni.
2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
25 éves nőként azon agyalni, miért áll fel a pasi farka egy csóktól, közben mások intelligenciáját firtatni nem vall egy érett nőre.
2014. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én már olyat is láttam, hogy valakinek zenétől fölállt:) Meg azt mondják, akár illattól is tud:)
2014. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Hát működik közöttetek a kémia az biztos!! :))
2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17


Igen valóban illat is kiválthat erekciót. Egy egészséges férfinak gyakran az is elég az erekció kiváltásához, hogy miközben néz egy nőt, fantáziálgat is róla, ilyenkor testi kontaktus sem kell.

A kérdésre pedig, ez csak annyit jelent, hogy kíván, más következtetés ebből nem vonható le.

2014. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
még idösebb korban is
2014. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!