Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jeletősége, ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jeletősége, ha egy felnőtt férfi ezt teszi?

Figyelt kérdés

Mindig kedves, beszélgetős volt velem. Megtudta, hogy kedvelem, azóta picit távolságtartó velem. Egyébként sem szabadna, hiszen tanárom.


Viszont azt látom, hogy jön le a lépcsőn, velem szemben, és néz, néz.... vagy oldalra nézek, néz rám, aztán elkapja a fejét. De mégis látom, hogy ha elfordulok, rám-rám nézeget.


Miért ilyen most velem?


2014. febr. 13. 22:06
 1/6 A kérdező kommentje:

8 évvel idősebb nálam. De még 4 hónap, és nem lesz a tanárom már.


De miért néz rám? Ha ránézek elfordul. Ez azóta van, hogy megtudta kedves nekem nagyon is. Érzelmileg kötődöm hozzá.

2014. febr. 13. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ezert mert o is tudja h nem szabad
2014. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem. Ez utalhat esetleg arra, hogy kölcsönös, de azért nem reagál az érzéseimre, mert tabu vagyok? Nagyon szabálykövető az tény, és tiszteletben is tartom ezt. Csak fura, hogy mégis néz, azt veszem észre. És párszor elcsíptem már, olyankor elfordítja a fejét.
2014. febr. 13. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha már nem lesz a tanárod és nem kockáztatja emiatt az állását akkor lehet megváltozik, vagy csak nem mer kezdeményezni. Ha az életkor különbség miatt nem közeledik hozzád, akkor meglehet próbálni megmondani neki, hogy a mai világban már nem számít a korkülönbség, vannak olyanok többen is akik több tíz év korkülönbség ellenére is együtt vannak és boldogok. Ha ő is veled szeretne lenni mégis mi lehetne az akadály?
2014. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóó, ott azért nem tartunk. Bennem még a kérdés él, ha nem akar engem, minek figyelget? Nem tudom a nem akarás nekem szólt-e vagy a nem szabadnak. Érdemes lenne később újra megpróbálnom? Amikor már nincs szabályzat.
2014. febr. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!