Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg őt?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg annyi, hogy egy régi évfolyamtársamat kéne valahogy előkerítenem, de egyszerűen eltűnt. Próbáltam a volt sulinkban, régi osztály/évfolyamtársaknál, de semmit nem tudnak róla. Se Facebookon, se más ilyen oldalon nincs fenn. Egyetlen dolgot sikerült kiderítenem, hogy a BGF-re járt valamikor, de ezzel túl sokra nem megyek. Ti mit csinálnátok ilyen szituban? Nagyon fontos lenne őt megtalálnom, nem részletezném, de tényleg fontos téma. Neten már próbáltam róla keresgetni, de semmit nem találtam, ráadásul a neve elég elterjedt.
2014. febr. 13. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
rendőrség..országos körözést kell kiadatni ellene.
2014. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. felkeresed a legutóbbi cimet ahol volt

2. utánnakérdezel hogy hol dolgozott/dolgozhat és ott megkérdezed

3. családját felkeresed

4. volt barátnöjét/pasiát megkérdezed tud-e valamit

5. ha nagyon fontos akkor kerestesd újságban vagy magán nyomozóval

2014. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grim13 ***** válasza:
a volt suliba esetleg bemenni, régi oszit megkeresni, ha jó fej a naplóból kinézni a címüket és elmenni a szülőkhöz, ők csak tudják hol a gyerekük, a bgf-en kiderítheted kik voltak az évfolyamtársak (ha az előző nem jönne be) és tőlük is érdeklődhetsz
2014. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Év vicce volt, most már akkor mehetsz is aludni!


#2: Elköltözött, ott sem tudtak semmit róla.

Azt tudom, hogy hol dolgozott egy ideig, de onnan is lelépett, és nem tudják hova ment tovább.

Én úgy tudom csak az apjával élt, róla aztán végképp semmit nem tudok. A volt paliját is kérdeztem, ez is zsákutca. Az az igazság, hogy gondolkoztam én is nyomozón, de sajnos nem dolgoznak valami túl olcsón.

2014. febr. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!