Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben találjam meg a boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben találjam meg a boldogságot, ha nem lehet párom?

Figyelt kérdés

Az anya természet egy örök vesztesnek teremtett, szóval nem hinném, hogy egy csaj kíváncsi lenne rám.

Egy hobbi adhat annyi boldogságot vagy a munka mint egy barátnő?


2012. dec. 12. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
a BMX jobb mint egy nő
2012. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Talán inkább a BMW nem? :)
2012. dec. 12. 11:34
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kertészkedj! Egyébként pedig tévhit, hogy nem lehet csajod. Én is azt hittem (kertészkedtem is), aztán lett, gyak. a kisujjam nem raktam keresztbe, és mégis. Remélem te is mihamarabbi meglepetésben részesülsz
2012. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Egy idő után az embernek már csak a társ hiányzik az életéből.
2012. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet, hogy ,,helyettesíteni,, tudod ezt a személyt az életedben, de az idő múlásával, nem fogja tudni pótolni semmi ...! :/
2012. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Boldog nem csak egy párkapcsolatban lehetsz...
2012. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne párod? Mindenkinek van rá esélye hogy megtalálja az igazit! Bár néha én is úgy érzem, hogy örökre egyedül maradok...

Hány éves vagy?

22/L

2012. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2012. dec. 12. 12:02
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia,


Ne keseredj el, fiatal vagy még és biztos neked is lesz majd párod. Nézz szét a világban, rengeteg rona, bunkó embernek van társa, néha olyannak is, akin tényleg mindenki elcsodálkozik. Nem hiszem, hogy annyira veszélyes lenne a helyzeted, hogy ne találj magadnak valakit. Addig meg keress hobbikat, programokat amik tetszenek, lekötnek és élvezed. Légy nyitott mindig és vesd el ezt a felfogást, hogy örök vesztes stb. Ha ezt elfogadod, akkor igaz lesz, de ha pozitívan próbálsz csak egy kicsit is élni, gondolkodni, akkor jobb lesz minden. Persze vannak mélypontok, de talpon kell maradni és próbálkozni.

Sok sikert kívánok neked és kívánom, hogy akárhogyan is, de légy boldog :)


P.S. A mai világban a plázacicák meg a mindig tip-top, agyonsminkelt csajok a "menõk" sok ember szemében, de hidd el, hogy szaladgálnak olyan nõk is, akik nem beképzeltek, tudnak szeretni és természetesek.

2012. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
rona=ronda...gyorsan pötyögtem
2012. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!