Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire nagy vesztes?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve nem voltam nővel. Ezt az időt nem sírással és hasonlókkal töltöttem, hanem ismerkedéssel és randizással. Voltak olyan nők, akikkel kapcsolatot is simán el tudtam volna képzelni, másokkal csak kalandot.

A lényeg, hogy senkinek nem hazudtam a szándékaimmal kapcsolatban, és rohadtul nem jött össze semmi! Csak elutasítás, elutasítás és még több elutasítás.


Biztos, hogy legalább 50 nőnél próbálkoztam.


2014. febr. 14. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
először szex, utána majd előjöhetsz a szándékaiddal
2014. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami zavaró van benned/rajtad.. ennyi nő nem tévedhet.:(
2014. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot tom közhely,de nekem is volt már hasonló élet szakaszom amikor erőltettem és nagyon akartam soha nem jött össze amikor rohattul nem számítottam rá akkor meg be ütött a rózsaszín köd:D

Szóval fel a fejjel.

2014. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek vesztesnek is kell lennie.
2014. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Marc Bolan ***** válasza:
Ja,pihentesd a dolgot!
2014. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

50 első randi


Ja ez fura télleg, hogy ennyi nő lapátra tett.. alszol már?

2014. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen szerintem is alap taktikai hibák voltak itt.

1.miért nem hazudtál?

2.szándékokról max dugás után,ahogyan írták is.

ha meg erre 50 nő után sem döbbentél rá,akkor az kb kimeríti az őrület definícióját ami-

ugyanazon cselekvés folyamatos ismétlése,mégis mindig más eredményre számítani a végén.

szóval itt valami komoly tanulásbéli és okulásbéli hiányosságok vannak szerintem,mert azért 10 után csak leesne mindenkinek,hogy az a taktika amit eddig csináltam nem válik be.

taktika meg akkor nem kell ha már olyan szinten ösztönösen és a lényedből fakadóan tudsz csajozni,mint hank moody.

2014. febr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 50 elutasítás még semmi. Én több száz elutasításon vagyok túl és még soha egy randi sem jött össze. Mondjuk az is igaz, hogy nálam ocsmányabb férfit elképzelni sem lehet.
2014. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9 woow neked aztán van önbizalmad ....
2014. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!