Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csődtömeg vagyok, hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csődtömeg vagyok, hiányzik a szerelem, nem érzem teljesnek így magam; mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen egy 0 vagyok, míg mindenki másnak olyan jól sikerültek a vizsgái. Szerelem terén meg katasztrófa; évek óta szerelmes vagyok egy olyan pasiba, akibe nem szabadna; mindig gyötröm magam ezért. Szánalmas az életem, a boldogságot soha nem találtam meg; mit tegyek?

21L


2014. febr. 14. 12:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
összejárás megvan?
2014. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
3%
Lődd fejbe önmagad!!!
2014. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mindenki más helyen tanul, dolgozik. Alig érnek rá, a környezetemben disco nem nagyon van, oda is inkább romák járnak.
2014. febr. 14. 12:14
 4/39 anonim ***** válasza:
a kérdésre nem válaszoltál 8)
2014. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Te sem! Mar nem azert. Megvan az osszejaras, de nagyon ritkan, mivel mindenkinek van elete es PARJA.
2014. febr. 14. 12:18
 6/39 anonim ***** válasza:
oszt mi bajod a romákkal dikaza?,rendesek nem kell félni tőlük,jó lehet leszednek telefonról meg pénzről! de nagy dolog...
2014. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:

1:Ami a legfontosabb kárt magadban soha ne tégy!

2:Ne add fel


Azt meg tudhatom miért nem szabad?

2014. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 ASOT ***** válasza:

1. ne másokból indulj ki.

2. nem vagy 40 éves hogy azt mond csődtömeg vagy

3. változtass az életeden, és ne állj meg egynél. Ne ábrándozz ne álmodozz mert abból semmi sem lesz.

4. tegyél ez ellen.

2014. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

családos apukák meg tanárok jönnek meg neked is ? ilyen 40 körüliek :D mert oda írtad hogy akibe nem szabadna....beteg világ ez.

Azt írtad hogy az életed szánalmas de a külsőd az 10/? mennyi?

2014. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mert már nek foglalkozik velem, és köztudottan nem veszi komolyan a nőket, mióta egy barátnője megcsalta őt!
2014. febr. 14. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!