Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a lánynál ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát egy lánnyal együtt leszek 2-3 napig, kisebb megszakításokkal. Más is lesz ott, de mást ő nem nagyon ismer.

A lánnyal úgy vagyok, hogy bár az osztálytársam néhány hónapja, nem ismerem túlságosan, csak felszínesen, mert nem nagyon mutatja ki az érzéseit. Inkább az osztály középpontja, aki sokat viccelődik, de emellett okos, kedves lány. Kicsit zavarosnak tűnhet, amit írok. :D

Szeretném majd a 2-3 nap alatt jobban megismerni, mert el tudnám képzelni barátnőmként. (Jó is lenne :D)

Hogyan érhetném el, hogy jobban megismerjem őt, az érzéseit, és ha úgy alakul, hogyan hódíthatnám meg? :)

Miről beszélgessek, hogy bánjak vele? Esetleg tudtok filmeket, amiről beszélgetve jobban megismerhetem? Mert valószínűleg filmet is nézünk majd. Amerikai szépség vagy Rekviem egy álomért jó lenne?



2014. febr. 13. 18:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Különben 15 évesek vagyunk.
2014. febr. 13. 18:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas filmek ezek,bocs.Valami jobbat válassz!Ha csak nem defektes a lány.(a rekviem egy álmért mondom)
2014. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod, te agysorvadásos, az ilyen embereket nem lehet pik-pak, 2-3 nap alatt Megismerni, Meghódítani és Megtartani.

Idő. Mond ez neked valamit? Ha a nődnek akarod, tegyél érte. Ismerd ki, szép lassan. Hová sietsz? Hajt a tatár?

2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hajt a tatar, de az iskolaban nem tudunk annyit kettesben kenni. Nem akarom feltetlenul 2 nap alatt m.eghoditani, de legalabb jobban megismerni egymast jo lenne
2014. febr. 13. 18:32
 5/8 anonim válasza:
Hát sztem meg pont mindkét film szuper. KULTFILMEK, előbb utóbb úgyis megnézed. A rekviem szomorú - a függőségekről szól - de abszolút passzol a téma a korodhoz. Az amerikai szépség dettó.
2014. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mindkettőt láttam már, de szívesen megnézem megint őket, mindkettő a top 3 filmem között van. :)

Inkább melyiket ajánlanád, ha választani kell, szerinted melyik filmről lehet többet beszélgetni, melyik film hatna rá jobban?

2014. febr. 13. 18:51
 7/8 anonim válasza:
Akkor a rekviem, ez egyértelmű. Nagymamája mindenkinek van, viszont a recskázó apuka azért merész gondolat!
2014. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Viszont az Amerikai szépségben lehet, hogy az egyik lány helyébe tudja képzelni magát. :D

De lehet, hogy mindkettőt megnézzük majd.

2014. febr. 14. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!