Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnonek aranygyuru valentinra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnonek aranygyuru valentinra?

Figyelt kérdés

Nem tul nyomulos v vmi..? Lanyok ti mit szolnatok hozza?

Hnap leszunk 8 honaposak


2014. febr. 14. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem hordok gyűrűt.

2.Nem hordok semmilyen ékszert, max ha bálba megyek, de az aranyat akkor sem szeretem.

3.Nem ünneplek Valentin napot.

4.Gyűrűt csak a vőlegényemtől szeretnék kapni, nem a 8 hónapos barátocskámtól.



Ez az én véleményem, mint láthatod mindenki más. Te ismered a barátnődet, neked kell tudnod, hogy hogyan reagálna.


22L

2014. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak nehogy félreértse, és azt higgye hogy ez eljegyzési gyűrű (ha köves) v. jegygyűrű (ha karikagyűrű).


Régebben nálunk még nem volt szokás az eljegyzési gyűrű, eljegyzéskor jegygyűrűt húztak lány bal gyűrűsujjára).

2014. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orulne neki ez biztos. Hordana meg minden..csak elgondolkodtam ezen a lehetosegen is es nem tok donteni.
2014. febr. 14. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is tulzas!
2014. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyu! Ha a korulmenyeid megengedik, akkor nyugodtan vehetsz neki nagyobb ajandekot kedvessegbol. Aranynak az erteken felul van egy olyan tulajdonsaga, hogy nem korrodal, ezert is adunk aranyekszert, hogy az kifejezze orok ervenyu erzelmeinket.

Aranyat adni elegans dolog (de nem Valentin napra es a 8.honap sem indokolja).

2014. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En egyszer azert adtam aranylancot egy kedves ismerosomnek, aki sokat utazott kulfoldon, mert:


"ha barmikor bajban kerulsz az eletben, ha kirabolnanak vagy elveszitened a holniaidat, vedd le ezt a nyaklancot, vidd be az elso ekszerboltba es add el. Atmenetileg segiteni fog a bajodon" - mondtam

2014. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na akkor elvetem ezt az otletet,maradok az eredetinel.

Koszonom a valaszokat!

2014. febr. 14. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a csaj komolyan számol már veled, akkor már az ékszeres doboz felnyitásakor eljegyzési gyűrűt remél, és egy annál 3x drágább nyaklánctól is csalódott lehet.
2014. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne
2014. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!