Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Szerintetek nem hülyeség felhívni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek,viszont nagyon rossz már ez a kapcsolat. Megismerkedtem a fiúval akivel mindketten ugyanúgy érzünk egymás iránt. Tervezzük együtt a jövőnket,és persze a jelenlegi párommal szakítani szeretnék. A srác akivel megismerkedtem elmondta a sógornőjének ezt a mi helyzetünket,hogy mit érzünk egymás iránt. És a nő tudja,hogy nekem most kapcsolatom van. Viszont a srácon néha érzem,hogy bizonytalan. És a sógornőjét szeretném felhívni,hogy próbáljon már meg vele komolyabban beszélgetni rólam és róla, hogy végre legyen magában biztos, vagy pedig,ha úgy érzi,hogy nem is nagyon szeretne velem lenni akkor mondja meg a valót. Azért gondoltam erre,hogy felhívom a nőt,mert azt gondolom,azért vele csak másabbul beszéli meg a dolgokat mint velem,és hátha ő jobban hatna rá. 24/N
2014. febr. 14. 15:57
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha rosz már ez a kapcsolat kisasszony könyörgöm az attyaságos úristenre akkor mért nem hagyja ott a bolondot a francba... Utána ráér gondolkozni tiszta fejjel hogy kivel jön össze meg kivel nem.
2014. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első jól mondja....miért vagy még vele ha már mást szeretsz?

ha pl elhagynád a jelenlegit akkor nem lenne bizonytalan a srác... egyszóval te vagy az oka...

2014. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:
már ne haragudj, de itt nem a pasira kéne tolni a felelősséget, hogy ugyan legyen már döntésképes.. kicsit nézzél már magadra..:)
2014. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!