Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Thai masszázson milyen fajtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thai masszázson milyen fajtát kell kérni, hogy a végén francia legyen? Hallottam ilyesmiről és érdekelnének a tapasztalatok!

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre meg kell beszélni, hogy mi az elképzelés, és Ő mond rá valamit. Ennyi, tőle kérdezd.
2014. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kheyoundjy (kedzsundzyi)
2014. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Konkrétan kell neki mondani mit akarok? Mert az ismerősöm, aki volt ilyenen, nem beszélte le előre, hanem a végén kérdezték tőle. Csak azt hozzátette, hogy nem mindegy milyen fajtát kér az ember.

#2 Nem találtam semmit erre a szóra, mit jelent?

2014. febr. 14. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell hívni telefonon, mondd el előre, hogy bevállal-e ilyet vagy sem. Ennyi. Kérdezősködni kell.
2014. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1. voltam
2014. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. febr. 14. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra figyelj,nehogy egy nőnek öltözött thai pasi masszírozzon:)
2014. ápr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Annyit kérdezz hogy van -e a végén levezetés vagy happy ending. Vannak akik az érdeklődés során alapból felsorolják az extrákat.

Semmilyen fajta masszázsba nincs benne a francia. A lingham masszázs van amiben kézzel vezetnek le. De külön ilyen franciás levezetéssel nincs elnevezve, legalábbis én még nem hallottam.

2014. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én voltam egy tahi masszázs szalonba ahol felajánlott de olyan áron hogy inkább hanyagoltam.
2015. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!