Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta anya megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta anya megtudta, hogy nem vagyok szűz, leki terrorban tart! Nem lehet vele beszélni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Muszáj volt elmondanom neki, hogy nem vagyok szűz, mert nőgyógyászhoz kellett mennem, be van gyulladva a hüvelyem. 17 éves vagyok, a barátom 18 és 2 éve vagyunk együtt. Anya nagyon kiakadt, elmondott itt engem minden rossznak, bűnnek tartja a szexet házasság előtt, azt mondta, hogy rosszul teljesítek az iskolában (pedig 4,1 az átlagom) és hogy ez biztos az ő hibája meg minden hülyeséget mondott, olyat is, ami abszolút nem illett oda. El kellett mennem gyónni is. De eddig azt mondtam, hogy jó, rendben, konzervatív neveltetésben volt része (ő is szexelt házasság előtt, csak idősebb volt, mint én és nem mondta el az anyjának). Azonban ezt február 4-én mondtam el.Azóta szomorú, látom hogy sírt meg nem igazán beszél velem, csak amit muszáj. Február 12-én a barátomnál voltunk és nem vettem észre, de lemerült a mobilom. Hazamentem és lefeküdtem aludni, erre jön anya hogy hol voltam, miért volt kikapcsolva a telefonom. Én meg mondtam, hogy nem vettem észre, hogy lemerült és hogy a barátomnál voltunk. Erre ő teljesen kiakadt, hogy mostmár én "ágyhoz megyek". És mondta, hogy menjünk be inkább hozzánk (na igen, mett ott nem tudunk szeretkezni, mert mindig van valaki itthon). Attól függetlenül ugyanúgy felmegyünk a barátomhoz, csak mostmár amikor ott vagyok, nem tudom elengedni magam, mert az jár a fejemben, hogy anya mikor hív ( most amúgy se tudnánk szexelni, mert még kezelés alatt állok). Péntekenként mindig fél 6-ig vagyok a barátomnál.Viszont ma anya felhívott 4-kor (ma itthon voltam, mert nagyon álmos voltam) azzal az indokkal, hogy hogy sikerült az irodalom dolgozatom. Viszont én tudom, hogy azért hívott fel, mert azt hitte, hogy a bátomnál vagyok és ha szexelnénk azt a hívogatásaival megakadályozza. Így már nem tudok normálisan együtt lenni a barátommal! Mit csináljak?Nagyon rossz ez, hogy anya így "terrorizál" és nem hagyja, hogy normálisan éljem az életem! Kérlek segítsetek!!!
2014. febr. 14. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Leteszed az érettségit és elmész koliba.

Anyád pedig egy hülye, már bocs. Nemhogy segítene hanem ítélkezik és tönkre vágja az egész nemi életed.

2014. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem veszed fel délután ha felhív..
2014. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Legyél picit önállóbb, bővítsd ki a határaid,ne foglalkozz annyit az anyáddal,csak pazarlod az időt az aggódására. Ha az én anyám ilyenekkel szekálna,már elköltöztem volna.

Illetve te is tudod terrorizálni őt(pl nem veszed fel a telefont,amikor hív,ara nagyon kitudnak akadni :D), és akkor meg érit majd,hogy te mit élsz át. 19/f

2014. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de ő egy női fasz.
2014. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Úristen milyen hülye emberek vannak...aztán csodálkoznak ha megutálják őket a kölkeik.

Anyukád meg álszent már bocsi.Kérdezd meg tőle hogy ő mikor vesztette el?:D

Kicsit fogja vissza magát,elég visszamaradott...


Szerintem teljesen rendben van hogy ilyen korban vesztetted el...házasság pff...és ha valaki nem akar házasodni??:D

2014. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem megoldás a "bosszúterrorizálás".

Próbáld megnyugtatni, hogy szereted a barátodat, bensőséges a kapcsolatotok, védekeztek és próbálj jobban teljesíteni a suliban, hogy ne tudjon ebbe kapaszkodni.

Azért komoly tényező az ő vallásos [bocsi, de gondolom bigott] neveltetése is. Neki sem lehetett könnyű ennyi idősen.

2014. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

#5


Az akkor nyilván apácának áll vagy a Pokol tüze emészti majd.


Amúgy meg szerintem se vedd fel a telefont neki, ha hív... Némítsd le, és ennyi, majd visszahívod később. Bár amúgy szerintem felesleges volt elmondani neki, hogy lefeküdtetek a barátoddal, nőgyógyászati problémád szűzen is lehet, az orvos meg úgysem mondhatott volna neki semmit, dehát már mindegy.

2014. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
szerintem az a nem normális hogy már annyira magától értetődő hogy 15-16 évesek szexelnek. ez nem normális mégha divat is. kérdező te is úgy adod elő a dolgokat hogy szigorú anyuka ...házasság előtt nem szabad szerinte szexelni.... akadályoz benne pedig ő sem szűzen ment az oltár elé.......ácsi ácsi ácsi!! álljunk meg egy polgári szóra! csúsztatsz ezerrel.manapság 30fölött házasodnak az emberek (mert kitólodott a családalapítás a tanulmányok miatt) tehát az már a ló túloldala lenne addig tartogatnunk magunkat. DE egy korodbéli lány hiába fejlődött ki biológiailag ,mentálisan még nem elég érett hozzá szal szerintem még korai rinyálnod
2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azzal nem leszel előrébb ha provokálod még a telefonos dologgal... Igaz, hogy anyád kicsit olyan, mintha a Carrieből szedték volna, de jó lenne ha normálisan megkérnéd, hogy beszélgessetek, mert látod, hogy mennyire maga alatt van a dolog miatt és szeretnél neki segíteni. Szerinted nagyon jól nevelt és hálás vagy, hogy megismerkedhettél általa a vallással, de lassan felnőtt vagy, és ez is egy része a felnőtté válásnak. Azért fordultál hozzá, mert megbízol benne, és jó lenne, ha ezt viszonozná. A barátoddal pedig szeretitek egymást, és tényleg komolyan gondoljátok a dolgot.

Magyarán mond azt, amit hallani akar. Ha látja rajtad, hogy felnőttként tudod kezelni a helyzetet talán ő is jobban megbékél majd.

2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem előre mentsd ki a lelkiismereted.

ilyennel, hogy anya, keveset vagyunk együtt. légyszi ne hívj 4 és fél 6 közt, csak ha nagyon sürgős. különben majd utána megbeszéljük, tudod, hogy szakítok rád időt. fontos vagy.


legközelebb ha felhív ilyen irodalomdogákkal: anya, megígérted. többet nem fogom felvenni, írj sms-t.


és slussz, patyolattiszta vagy. ne is gondolj rá többet, míg a fiúdnál vagy.

2014. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!