Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor csókolóztatok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor csókolóztatok először? és milyen volt? Nyelves vagysima? Megbéntátok? Hány éves volt a partneretek? Van valami cikis sztoritok smárolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha.. =(
2014. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18. szülinapom előtt pár nappal volt. A srác 22 volt, és náluk voltunk. Nyelves csók volt, meg is lepődtem. Egyébként nagyon nyálasan csókolt a fiú, szóval a fél fejem tiszta nyál lett a végére. Bár, azért szép emlék. :)
2014. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
14 voltam,nyelves volt :3 a pasi 17.iszonyatosan jól csókolt,és nembántam meg :D
2014. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Emberek ***** válasza:
15 voltam, az akkori barátnőm 14, és nyelves, de nagyon jó. nem bántam meg, szép emlék :)
2014. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

13 éves voltam az akkori pasim 16 volt :)

Nyelves csók volt :) nem bántam meg de már annyira nem is érdekel mert már nem most volt :))

2014. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13 éves voltam, nagyon nagyon jó :D nyelves :3 egyeltalán nem ;) 17.. csak egy kicsi a kor külömbség :D nincs :)
2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
13 éves voltam(ő 16-17 már nem emlékszem) , nyelves volt .. és kissé zavarban voltam, mert a fiú megkérdezte hogy " akkor most járunk" és egyre közeledett aztán megcsókolt.. én nagyon megbántam hogy pont vele.. na de mindegy:) egyébként jó volt.
2014. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!