Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki olyan, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki olyan, aki már több éve kapcsolatban van. És elköltözött otthonról pl. Pestre/máshová, mert továbbtanul ott dolgozik stb. A párod is ugyanebben a városban él (ugyanitt tanul, dolgozik stb). Egy lakásotok van? Ha igen, nem furcsa?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha az ember együtt lakik, sok minden kiderül... amit nem látsz, amíg még vidéken élsz és amíg nem laktok együtt.


Legalábbis nekem egy ismerősöm ezt mesélte. Tényleg így van? Nem nehéz egy lakásban lakni?

Mármint mosni, főzni rá (ha te épp lány vagy)

Vagy a fiúknak kérdés: nem nehéz elviselni ha a lány durcizik, vagy épp megjön neki, vagy nem neheztel a lány ha nagyon berúgsz otthon a haverjaiddal vagy folyton focit nézel stb és lusta disznónak nevez?


2014. febr. 2. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha már a kapcsolat előtt magadra mosol,főzől,takarítasz,akkor az sem lesz nehéz,ha a pároddal összeköltözöl és kettőtökre végzed a házimunkát.Persze,ha eddig a szülőkkel éltél,és ilyen feladataid nem voltak,valószínű kutya nehéz lesz :)
2014. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az osszekoltozés sosem konnyü alkalmazkodni kell a màsikhoz és elviselni a hülye dolgait is, nekem ez nem okozott nagy gondot elotte lakótàrssal laktam , pàromnak volt nehezebb mert o most jott el otthonról eloszor. Mivel neki sok mindent megcsinàltak és el volt kényeztetve , most szokja hogy nincs mindig kiszolgàlva hogy takarítani kell,
2014. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg hogy nem az van mindig amit o akar
2014. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, ha a kapcsolat eljut erre a szintre. Én nem "mosok és főzök rá", együtt csináljuk. Ő is tereget és felemeli a fenekét az ágyról, ha dolog van. Nem bejárónő vagyok, hanem a párja. És igen, lehet rossz kedvem, van, hogy megjön, de az élet ilyen, ezzel jár. Neki is van rossz napja, néha betegek is vagyunk, naés? Berúgni nem jár, mert antialkoholista, hála a jó égnek! Haverjaival néha találkozik, de amúgy nem egy nagy társasági ember, csendesebb típus. A focit is utálja :) Igen, van ilyen férfi is. Más dolgok érdeklik. De nem korlátozzuk egymást, azt tehet mindenki, amit akar, amíg ez a másikat nem sérti. Sosem szidjuk egymást, nem mondanám rá soha, hogy "lusta disznó". 4 éve vagyunk együtt.
2014. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi akkor költöztünk össze a párommal, amikor összeházasodtunk. Előtte csak néha ott aludt nálunk. Alig vártuk, hogy végre külön legyünk a szülőktől. Nekem nem volt furcsa, mert előtte is mindenben segítettem édesanyámnak. Ha két ember ismeri és szereti egymást, könnyen alkalmazkodik. Tény, hogy együttéléssel ismerni meg jobban a másikat, de nálunk ez pozitív volt.

Az én páromra nem jellemző, hogy berúgna, sem otthon sem máshol, mivel csak mértékkel iszik. Nem is mentem volna hozzá egy kocsmatöltelékhez. :) Meccset szokott nézni, én meg addig olvasok, vagy van sok egyéb hobbim. Nem kell minden percet a másikkal tölteni, mert az nem egészséges.

2014. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én így vagyok, és egyáltalán nem furcsa :D

Nagyon jó együtt lakni, így csak még biztosabbak lettünk benne, hogy összepasszolunk, szuper mellette ébredni :) Az ilyenből egyáltalán nem volt probléma, mint a menzesz (nem is értem, ha valaki ilyenkor durcis, előtte is az, szóval tapasztalhatja). Otthon nem szokott berúgni (máshol sem, egyszerűen nem tud annyit inni, hogy az hazavágja :D), és sosem hívnám lusta disznónak... A házimunkát felosztjuk, mindketten ugyanannyit csinálunk.

Ha valakiknél az együttélés problémát jelent, az inkább derüljön ki előbb, mint jó pár év kapcsolat után!

2014. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!