Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Először is,nem általánosítok,de 80-90%-ban szerintem ez igaz:

A mai fiatal lányoknak/nőknek óriási igényei vannak egy "pasi" kinézetét illetően.

Ha az nem rendelkezik kidolgozott,izmos testtel,férfias és helyes arccal,tökéletes hajjal és arcszőrzettel,nem márkás,elegáns ruhákban jár,nincs mindig nála több tízezer forint,nem használ méregdrága illatosítószereket és nem népszerű(tehát nem lehet vele villogni),akkor az illetőt nem is tekintik potenciális párjelöltnek,csak valami selejtnek,aki feleslegesen létezik.

A való életben is megnyilvánul ez a lenéző tekintetekből,beszólásokból,de az interneten hág a tetőfokára ez az egész kiközösítés,megbélyegzés a nők részéről.

Ha nem így néz ki egy férfi,akkor már buta,ostoba,szánalmas,igénytelen stb.bármit is csinál.

Csak,hogy egy példával szemléltessem,egy olyan férfit tartanak megfelelőnek,aki nagyjából egy ilyen lánynak felel meg:

[link]

Szerintem ez a lány bőven a felső határt súrolja külső tekintetében,na a nőknél egy ilyen férfi lassan alap elvárás...


Aki lejjebb adja az igényeit,az is csak azért,mert sokat csalódott már...hiszen 100 férfi nem elég 10000 nőnek:D

Amolyan "ha nincs ló,jó a szamár is" elv alapján működnek.


2014. febr. 14. 22:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Nincs.
2014. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

Ezt máris cáfolom 1 példával, de ez sajnos csak 1 a sok közül. Egyébként vhogy így van tényleg...


Az alapelvek:


- Igényesség, Sportosabb alkat

- Határozottság, Magabiztosság

- Férfias megjelenés

- Eltudj a lánnyal beszélgetni, úgy, hogy Ő is élvezze a beszélgetést, akár "méllyebb" tartalmakkal / témákkal is.

2014. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Semmi ilyet nem tapasztaltam.

Mondjuk én, ha lepattint egy csaj, nem gondolom egyből azt, hogy csak azért mert nem jövök be neki külsőre. Ezer meg egy más oka is lehet rá. Ez inkább a ti felszínességeteket és kisebbrendűségi érzéseiteket tükrözi, hogy ezt gondoljátok.

2014. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Elegem van már ebből!! Szerintem te pont olyan csajokkal állsz le csak és kizárólag, akinek ilyenek az igényei, de amit leírsz az egy nagy SZ--RSÁG, és nincs így. Hányok ettől az egésztől. Legyél jó pasi, igen legyél, de ez nem attól függ amit leírtál. Csak az a baj, hogy te ezt nagyon nem fogod fel, mert buta vagy, és nem is ismerkedsz olyan lányokkal, akiknek nem ez az elvárás. De most mondom, náluk más miatt buknál meg, csak te erre fogod!
2014. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is cáfolom! Látok ellenpéldákat a környezetemből. Igaz olyan példákat is amik erősítenék. Sokfélék az emberek, nagyon nagy butaság így ráhúzni a sémát minden lányra.
2014. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

igen,a férfias megjelenés pedig azt takarja náluk,amit leírtam...

mi másért pattintana le?talán azért,mert már megtalálta a leírásban megjelenő pasit,egyébként,ha tényleg jól nézel ki,teljesen esélytelen,hogy lepattint.

2014. febr. 14. 22:48
 7/28 A kérdező kommentje:

4es:

szerintem meg te vagy buta.mi az,hogy csak ilyen lányokkal ismerkedek?próbálkoztam százfelé lánynál és mind lepattatintott,majd összejött egy ilyennel vagy tovább

álmodozott egyedül.

"legyél jó pasi"-na igen,ki is mondtad a lényeget,akarva,akaratlanul.

nem attól függ amit leírtam?egy vékony/kicsit túlsúlyos fiú már nem jó pasi,csak mert nem tölti a fél életét konditeremben,de egy átlagos arcú fiú is csak "átlagos",

nem jó pasi és akinek nincs pénze drága cuccokra,az sem....

és pont emiatt buktam meg.

2014. febr. 14. 22:54
 8/28 anonim ***** válasza:

Én csak egy ilyent szeretnék, és tökéletesen elégedett lennék: [link]

Úh, baba...

Na jó, magamhoz tértem. Azért gondolod, hogy gazdagnak kell lenni, mert meg akarod venni a nőket? Vagy miért? Vagy azt hiszed, hogy csak ezt a tulajdonságot tudod felmutatni?

2014. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

én nem GONDOLOM ezt,hanem LÁTOM nap mint nap.

érdekes,hogy az átlagos és nem is gazdag fiúk 90%-ban egyedül vannak mindenhol,míg ezek a kigyúrt,német luxuskocsikkal furikázó hapsik minden héten másik csajjal vannak együtt.és lehet mondani,hogy ja persze a cicababákkal,de a lóf_aszt,az aranyosnak,kedvesnek,normálisnak tűnő lányok is velük vannak.

2014. febr. 14. 23:01
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem bírsz napi fél órát edzeni? Lusta vagy? Nem igaz, hogy nincs időd. Vonzó, hogy a párom egészséges, erős, van akarata, és arra szán időt, ami fontos. Ez olyan lenézni való?

Nem kell megtenned, no de ezért rinyálni?

Emellett ugyan úgy odavoltam egy átlagos izom nélküli pasiért is, akinek még haja se sok volt, viszont volt agya és stílusa. Ja, bocs, hogy volt pénze, de hát az észt megfizetik... Sajnálatos... ide egyesek nem jutnak le... Csak az jön le, hogy a pénz kell nekünk. Hát bocsi, de inkább nyisd ki a szemed.

De mind egy felesleges neked érvelni, mert rossz a személyiséged, és ezért minden mást okolsz. Én sem vagyok tökéletes nő, és tudom, hogy sokat kell fejlődnöm, de tudom, hogy nem minden a külső. Azonban az is fontos, és azért is teszek. Az is fontos, hogy az életem rendben legyen, eltartsam magam, két lábbal álljak a földön.

2014. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!