Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jöjjek össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jöjjek össze egy 12 éves lánnyal? Miért buknak rám ennyire a 11-13 éves lányok?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy cuki vagyok, de miért csak az ilyen pici lányok akartőlem bármit is? Mondjuk egy 16 éves velem egyidős lány miért nem vesz még észre sem?
2014. febr. 14. 22:58
 1/4 anonim válasza:
Remelem nem d*god meg oket
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Eszedbe ne jusson. 4 év ebben a korban nagyon sok idő. Amikor én anno flörtölni próbáltam 13 évesen egy 4 évvel idősebb fiúval, az türelmesen elmagyarázta, hogy miért keresgéljek - ha egyáltalán keresgélnem kell ennyi idősen - a saját korosztályomban. Majd egy kicsit rosszabb passzban elismételte határozottabb stílusban is. Ez nekem akkor jót tett, helyre rázott. :)
2014. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 4 évemben senki, a mostaniban pedig csak fiatalabbak vesznek észre.

Van aki félévvel, és van aki 2-vel is fiatalabb.


Elvileg azért, mert a női hormonok miatt a lányok gyerekkorban érzelmileg és lelkileg érettebbek a fiúknál, ezért inkább az idősebbek fele kacsintgatnak. Persze ez a kamaszkorvége fele egyenlítődik.

2014. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam 12-13 évesen egy 16 éves fiúval és jól megvoltunk.
2014. febr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!