Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, titeket más is érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket más is érdekel egy pasinál azon kívül, hogy bejön az arca? Pl. Teste (azon kívül, hogy ne legyen zsírmalac), személyisége (hiszen, ha helyes, akkor majd a rossz személyiséget, azt hiszitek, hogy megváltoztathatjátok), intelligenciája?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 12:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert én nem úgy látom. Azt igen, hogy mind azt mondja, hogy nem ez számít, hanem csak ici-picikét tetsszen, de a jelleme legyen megfelelő. Aztán meg máshogy viselkedik a 95%-otok, és csak ici-picit legyen jó a jelleme, de az arca (sem a teste, sem a ruha nem annyira fontos)legyen brutálszuper, hogy ha ránéztek, akkor elolvadjatok és ezzel el is van intézve minden. Miért kell mást mondani (álszentség) és mást tenni? Legyünk már őszinték.
2014. febr. 15. 12:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Ritkán hallom lányoktól azt, hogy jajj de jó sportos pasi, meg de jó a jelleme. ellenben azt, hogy mennyire helyes, jóképű, azt állandóan. Gondolom nem véletlen a dolog és nem csak én fedeztem ezt fel.
2014. febr. 15. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
legyen sportos :) a külső megfog a belső megtart.. a fiúk is általában az agyon szolizott "szépségekre" mennek, akik hül..yék, mint két odaégett pirítós 2-3 hónapja szingli vagyok nem vagyok az az agyon szolizott cicababa átlagos vagyok( szerintem)..a pasik mondogatják, hogy szép vagyok..stb de már nem viselem túl jól, hogy csak ennyi szép, jó a testem és ennyi, mert én többnek érzem magam mint egy "jó" test.. már várom hogy valaki a szép vagy mellé azt is mondja hogy vicces vagy, vagy kedves...esetleg őszinte
2014. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

A külső mindkét nemnél számít, de:


1. A férfiakat a női külső nem csak megfogja, hanem később is az érdekli a legjobban.


2. A nőket a férfi külső csak megfogja. De önmagában csak kb. a férfiak 5-10%-a néz ki elég jól ahhoz hogy szexuálisan is izgalomba hozzon egy nőt (míg azért a nők 60-70%-a csak a kinézetével is izgalomba tud hozni egy férfit). És mivel ez így van a férfiaknak a személyiségüket is be kell vetni egy nőnél, sőt, leginkább az számít.

Egy férfinak nem akkora csalódás a nemi vágyára, ha a lány belsőre nem olyan szép, mint külsőre, de fordítva nagyon rossz, lelombozó, puniszárító, amikor egy jóképű, helyes férfiról kiderül, hogy béna, tutyi-mutyi, önbizalomhiányos, kezdeményezésképtelen, stb.


27/N

2014. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazat adok a 4-esnek, bár azért annyira nem vetném el a sulykot, igaz, a férfiak vizuálisabban ilyen téren, de tartós kapcsolatban, ha nagy a szerelem, a szeretet sokan közülük már azért nem annyira a külsőt tekintik a legfontosabbnak.


Mikor a férfiak elemezgetik a nők elvárásait belső tulajdonságok terén, sokszor az a baj, hogy rögtön kimondják, hogy "áh, a nőket nem is érdekli a belső, hiszen én egész rendes vagyok, nem vagyok bunkó, mégsem kellek". Pedig a jellem, az egyéniség egy sor belső tulajdonságból áll össze. Lehet, hogy a srác udvarias, rendes, de amúgy tutyimutyi, zárkózott, otthonülő. Nem mintha ezek olyan borzasztó tulajdonságok lennének, de ha a nő az udvarias, rendes, de határozott, bulizós, beszédes, vicces stb. férfiakat szereti, nem lesz neki szimpatikus, hiába vagy 1-2 olyan tulajdonság benne, ami az.

De ez szerintem szinte mindenkinél így van nemtől függetlenül, egy-két jó tulajdonsággal még senki nem válik a másik nem számára érdekessé, vagy az egész egyénisége vonzó, vagy nem.

2014. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy neked jó a személyiséged? Miből gondolod, hogy mindenkinek ugyanaz a jó?
2014. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem pl nem zavar ha egy srác testesebb macisabb alkatú. Jártam már 195 centis 130 kilós pasival is mert helyesnek tartottam. Meg eleinte aranyos is volt velem....és hidd el nem az izomtól volt ennyi a súlya. De nem zavart.


A személyiség fontos, ahogy az is hogy ne helyen hülye....


Nálam pl a magasság is szempont mert én is magas vagyok. 175 centi. Így nálam 185 és afelett már bejönnek a pasik. A férjem pl 190. pont jó.


Nekem bejön az is ha kicsit fiatalabb nálam. Nem kell túl sokra gondolni. Pl én 28 éves vagyok, a férjem meg 25.


Valamint nekem nem jönnek be a szőke pasik világos szemmel. Barna haj barna szem párti vagyok. És nem viselem el ha egy férfi szőrteleníti a mellkasát, lábát, intim területet.....mert nekem az nem férfias...


És nem árt ha humora is van az illetőnek. Illetve nekem a bújósabb típusok jönnek be, akit minden nap érdekel mi van velem, még ha nem is találkozhatunk olyan gyakran. Nem viseltem el anno ha egy pasi pl 4-5 napig azt se kérdezi meg élek e...

2014. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!