Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy fekete fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy fekete fiú és egy magyar lány közötti kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy fiúval, és már egy ideje beszélgetünk. Amikor elkezdtünk csevegni, nekem nem volt különösebb elképzelésem, csak szerettem volna gyakorolni az angolt a nyelvvizsga miatt, és mivel vele angolul tudok beszélni, így jó ötletnek tűnt. Nem gondoltam tovább a dolgot sima cseteléstől, mert egyáltalán nem vonzanak a fekete bőrű fiúk, eggyel sem tudtam volna elképzelni magam. Egyre többet beszélgettünk, megismertem jobban ezt a fiút, és nagyon aranyos, kedves srác. Nem is lakik messze, kb 1 órányira, de még nem találkoztunk eddig, mert a szüleimnek nem beszéltem még róla. Barátom sem volt még, azt sem tudom, hogy hogyan kezdjek el róla mesélni a szüleimnek, főleg azt, hogy találkozni is szeretnénk, viszont ő nem magyar. Itt jár egyetemre Magyarországon, nem egy menekült vagy hasonló. Igaz, hogy afrikai országból származik, de a szüleivel egy európai országban élnek már régóta. A fiú képes lenne eljönni abba a városba, ahol én lakom, annak ellenére is, hogy a szüleimmel majdnem minden héten megfordulunk az ő városában, de mivel még nem meséltem nekik róla, így nem tudtunk találkozni. A szüleim nem rasszisták, de félek nekik beszélni a fiúról, mert néha, mikor meglátnak egy-egy fekete bőrű fiút, akkor igaz, hogy nem mondanak róla semmi rosszat, de a bőrszínéről beszélnek, meg érdekes színük van.. Jól tanulok, komoly elképzeléseim vannak a jövőmet illetően (ahogy a fiúnak is), úgyhogy nem hinném, hogy rossz hatással lenne rám. Én pár hónapon belül leszek 18 éves, a fiú pedig már 23. Ez sok?
2014. febr. 15. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Sok.
2014. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudsz angolul, nézd emg ezeket: [link]
2014. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Mit?semmit!
2014. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Én egy ideje együtt vagyok egy "fekete fiúval", és nem a bőrszínéből adódtak a problémáink. Korkülönbség nálunk is hasonló, de ez 30 körül annyira nem problémás. Az én szüleim tudnak róla, elfogadták (edzettek, állítottam be már hozzájuk meghökkentőbb pasival is), az ő családja csak annyit tud, hogy barátok vagyunk. Cikisebbek a vallási, kultúrák közti különbségek, a nyelvi problémák, no meg a nagyon eltérő élettapasztalatok. Viszont nem unalmas a kapcsolat. :)

Sok sikert hozzá, ha komolyabban gondolod.

2014. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
szerintem már egyre elfogadotabb hogy vkinek a partnere külföldi
2014. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Apád biztos örül, hogy szép fekete unokái lesznek majd.
2014. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Sok boldogságot!
2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Lányok, nem igaz, hogy nem találtok rendes fehér fiúkat!
2014. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hanariko ***** válasza:
71%

Miből gondolod egyik előző válaszoló, hogy gyereke/gyerekei lesznek tőle a kérdezőnek? Még össze sem jöttek, de már erre kell gondolni, hogy majd milyen gyerekek/unokák lesznek?

Másik előző: miért, a feketék nem lehetnek rendesek?

Nem azért én sem tudnám elképzelni magam egy feketével, kis koromban féltem tőlük, de szerintem csak mert a "sötét" szín miatt ijesztőbbek, illetve nem annyira megszokottak. De azért mert vannak ország, illetve kontinens határok, meg különböző rasszok, miért csak ugyan olyan bőrszínű párt lehetne választani?

Kérdező, szerintem beszélj róla a szüleidnek, apránként adagolva, ha nem rasszisták, sztm nem lesz gond.

2014. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Semmi bajom nincs a "feketékkel" bár kapcsolatot nem kezdenék velük, mivel nem tetszik a sötét bőr (itt már a szolárium barnára is gondolok) de én pl az ázsiai fiúkért vagyok nagyon nagyon oda, és anyámnak már meg mondtam hogy "Anya, nekem ázsiai férjem lesz!!" nem igazán tetszik neki, de ez engem nem érdekel, mivel nekem az kell és kész, ha szereted és rendes akkor vágj bele, egyszer élsz :)

19L

2014. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!