Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejöttök velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejöttök velem ha ilyet hallgatok?

2013. jún. 9. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el ez nem a zenén fog múlni, de amúgy egész jó szám.:D
2013. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont nem számít hogy mit hallgatsz, de amúgy nem rossz:)
2013. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez egy nagyon szar szám. Amúgy sem azon fog múlni, hogy mit hallgatsz. Főleg úgy, hogy nem is ismerünk, és nem is láttunk még. Mert legtöbb ember látásról ítél,ezt tudni illik...
2013. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A zene nekem nem tetszik, de ha látnálak akkor leeht. :) Nem zenén múlik.


Off: Nem tudja valaki, hogy ennek a számnak mi a címe? ami az elején megy http://www.youtube.com/watch?v=SC1UZahJWVA

2013. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6-os nem ismeri fel a shazam :S
2013. jún. 9. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed elég nevetséges szerintem.. :D

Amúgy tényleg nem ezen múlik, és sokan hallgatnak ilyeneket, nem csak te. Pl én is.

L

2013. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!