Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk! Ti hogy oldanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hogy oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

16 éves meleg fiú vagyok. Szerelmes lettem az egyik fiú osztálytársamba. Nagy valószínűséggel(,annak ellenére,hogy még nem volt valós kapcsolata lánnyal) ő hetero. Miatta néha sírás el tudna kapni. Múltkor például az egyik lány osztálytársam megsimogatta a haját, erre én féltékenységből majdnem bőgni kezdtem. Szerencsére ezt ő nem vette észre rajtam, de azért páran jelezték, hogy csak nem baj van, hogy ennyire el vagyok szomorodva. A napok pedig csak mennek: hétfőn reggel felkelek, iskolába megyek majd hazajövök, tanulok, lefekszem, majd így megy tovább, szombaton és vasárnap tanulni szoktam általában és megint itt a hétfő reggel és minden kezdődik előről. Ekkor veszem észre, hogy minden nappal kevesebbet leszek vele...

Mostanság már annyira 'depresszióban' vagyok, hogy lefogytam 53 kg-ra, és a tanulmányi eredményeim is romlásnak indultak.

Hogy tudnám megoldani ezt? o.O



2014. febr. 15. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Királyvízben, mert az mindent felold.
2014. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha meleg ő is akkor örülsz, ha nem akkor kapsz egy jobb horgot és utána megpróbálod elfelejteni.
2014. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ehhez meleg fiúk válasza? Keres hobbit, törődj azzal, és sportolj. Ez az alap. 16 évesen nem csak a melegeknek, de sok más embernek is nagyon nehezére esik a pártalálás, viszont a személyiségedet és a testedet fejleszthetnéd és boldogabb is leszel tőle, a sikerélménytől. Aztán majd jön a többi. Nyilván te nehezebb helyzetben leszel mindig, de valljuk be, az osztálytársad nagy valószínűséggel hetero, és ha elég erős vagy, pár hónap alatt elfogadod és kihevered.
2014. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Hármassal értek egyet. De egyébként, miért akarsz sírni? OKé, hogy meleg vagy, de azért a nemed fiú.
2014. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-asnak adnék igazat! Esetleg próbáld meg kipuhatolózni, hogy esetleg ő is meleg-e. Ha igen, akkor tudod, hogy próbálkozhatsz. Ha esetleg kiderül, hogy hetero, akkor legalább annyi biztos, hogy nem érdemes vele foglalkoznod. Próbáld helyette mással tölteni az időt: pl szentelj több időt a hobbijaidnak, a tanulásnak stb. Amikor én is depressziós voltam, ez nekem segített :)

Minden esetre fel a fejjel, drukkolok, hogy jobbra forduljon a helyzeted! :)

2014. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2,

miért feltételezed automatikusan, hogy ha meleg, aki tetszik neki, akkor neki is tetszeni fog a kérdező?


két eset van. vagy tetszel, vagy nem.

mivel lehet, hogy eddig nem jött be neki fiú, mostantól meg igen, ha kicsit végiggondolja. lehet, hogy sose. lehet, hogy senki nem érdekli, és nem is fogja sose. annyi minden lehet.


ha fontos neked, valahogy óvatosan jelezzél neki, hívd el valahova, viszont ne csinálj úgy sokáig, mintha csak jófej haver lennél. mert akkor kínos lesz, ha nem jön be.

2014. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól hogy meleg vagy emberileg nem leszel kevesebb csak más mint a többi. Ha jót akarsz magadnak akkor ne próbálkozz be a srácnál mert 99% hogy hetero és a végén te járnád meg (fölösleges kellemetlen szituációt teremteni). Próbálj mással foglalkozni (sport,tanulás,művészet) és majd később megtalálod a saját közösséged ahol majd megfelelő kapcsolatra lelsz. Esetleg írjál verseket vagy vezess naplót ,hogy megszabadulj a negatív gondolatoktól, érzésektől.
2014. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-esnel javitanam azt a 99%-ot 78-80%-ra, ugyanis valojaban az emberek kb 17-18%-a meleg (annak ellenere, hogy a statisztikak 5-10%-ot ismertetnek, azok viszont nem szamolnak a bujkalokkal)


A tanacsom pedig: Mond el neki, hogy meleg vagy (ha tudod rola, hogy bizhatsz benne). En csak azert mondtam el a haverjaimnak, mert mar nem birtam titkolni eloluk, foleg amikor a csajokrol volt szo. Aztan kiderult, hogy az egyik haverom szinten meleg. Ennek mar lassan egy eve, es azota is joban vagyok mindannyiojukkal sot, ossze is jottem azzal a haverommal, es megmindig tart a kapcsolatunk.


Legrosszabb esetben rajossz, hogy nala nem lesz eselyed, de legalabb tudod, hogy van valaki, akinek tudsz beszelni a problemaidrol.

2014. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!