Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a pasi? Ugye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a pasi? Ugye hogy szexi? Bejön nektek is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem marha szexi, minden pasinak így kéne kinéznie minimum... ugye egyetértetek velem?:)


2009. dec. 9. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
22%
Én is egyetértek az első válaszoló val cska én még valamit tennék rá : kb 10 köbméter földet, hogy jó mélyen legyen, ne tudja kiásni magát.
2009. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
9%

na Ő igazi szépfiú---->:

[link]

[link]

Robert Pattinson!

vagy--->:

[link]

[link]

Jackson Rathbone

2009. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:

Én annak idején DMes voltam, te emos. a kettő között az a különbség, hogy mi nem voltunk-vagyunk depisek.És nem azt hirdetjük, hogy az élet szar.Ez az egész egy divatszarság, ami szerencsére már kezd elmúlni és remélem pár év múlva már nyoma sem lesz ennek a szarnak.


A "pasi" még mindig görcs és nyeszlett.

2009. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Nálam nem ezt jelenti a szexi pasi fogalma.

Ez a tag olyan emofílinges, ami nekem ugyan bejön, de azért tudják már eldönteni a járókelők, hogy ki melyik nemhez tartozik. Még véletlenül leszbi párnak gondolnának. :S

2009. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:

Hát még szerencse, hogy nem így néz ki minden pasi. Ennek a "fiúnak" annyira nőies arca van, hogy tényleg kicsit elgondolkodik az ember, hogy akkor ez most fiú-e vagy lány. Szerintem egy férfi nézzen ki úgy, mint egy férfi, ne úgy mint egy nő. Ebben a srácban egyszerűen semmi férfias vonást nem lehet találni. Én nem is tudom elképzelni, hogy tetszhet egy lánynak egy ilyen fiú. De végül is ízlések és pofonok. Bár ahogy látod kedves kérdező, nem nagyon kapsz itt megerősítést a kérdésedre, hogy mennyire jól néz ki.:D

19/L

2009. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:
15:47 Milyen emoról beszélsz? XD Ha szerinted ő emo akkor nem néztél még szét eléggé. Én speciel 25 éves vagyok és letojom az emokat.
2009. dec. 9. 15:55
 37/74 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik!! :) De hát azért nem bántanám!! XD
2009. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
45%
Genetikai hulladek, akarcsak a kerdezo. Osszeillenetek, de igerjetek meg nem szaporodtok!
2009. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
Uristen!
2009. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
szerintem is kamu... ez minden, csak nem férfi:)
2009. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!