Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a pasi? Ugye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a pasi? Ugye hogy szexi? Bejön nektek is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem marha szexi, minden pasinak így kéne kinéznie minimum... ugye egyetértetek velem?:)


2009. dec. 9. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
85%

Ebben nincsen férfiasság. Ez egy undorító cucc. Ilyenre buknak a mai lányok? Nem láttál még embert?

Keress rá a neten hugh jackmanre vagy george clooneyra akkor találsz férfiakat. Nézelődhetsz a régi időkből is, lásd: Clark Gable.

Szerinted ez a csotrogány meg tud védeni a bajban a szemöldökével? Elfut sikoltozva... Szexben meg milyen lehet már. Fujj, hogy nézne ki meztelenül. Lelke meg mint egy nyálas p*csáé...

Ilyen számodra egy férfi?!

(16/L)

2009. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:

Fúúúúúúúúúúúúúj. Ez minden csak nem pasi. Ez egy undormány. Ez ez ez .... blöeee...

Ha neked ez tetszik hát istenem, örülj neki, nem nagyon érdekel. Minden embernek más az ízlése.

Amúgymeg ha egy ÉRTELMES 25 éves lány lennél akkor nem tennél fel ilyen dedós kérdéseket, hogy: "Naa? mit gondoltok? ő ugye h jó pasi?" F*szt jó pasi.. egy undormány.

2009. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:

16:00 "Nekem sem tetszik!! :) De hát azért nem bántanám!! XD"


Köszi, valahogy így képzelem el az értelmes hozzászólásokat. A többieknek még van mit tanulni. Remélem mind elviselhetetlen kínok közt haltok meg (minél hamarabb). xD

2009. dec. 9. 16:12
 44/74 A kérdező kommentje:
16:05 Lelke? Mi vagy te léleklátó? Ez jó... manapság már külső alapján megmondják ki milyen ember XD Gondolkozz már el kicsit mielőtt baromságot írsz.
2009. dec. 9. 16:19
 45/74 anonim ***** válasza:
75%
Te is aztán nagyon értelmes válaszokat írsz, kérdező: "Remélem mind elviselhetetlen kínok között haltok meg (minél hamarabb)." Hogy lehet ilyet írni? Csak azért mert megmondtuk, hogy ocsmány ez a pasi és semmi férfias nincs benne?
2009. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
0%
A kommentjeid alapján kérdező az IQd a koroddal vetekszik.
2009. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
Bottal sem nyúlnák hozzá undorító
2009. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
fúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjj
2009. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:

Successful Troll is successful.


Ha netán mégse troll lennél, mégis mi a fenét vártál? Tudhatnád, hogy az átlagnak nem jön be ez a (goth? emo? vamp?) stílus. Én a magam részéről sunáznám, de ezt azért nem verem nagydobra, mert pontosan tudom, hogy az átlagember hogyan reagál az ilyen pasikra.

2009. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
7%

Először "kedves" kérdező!Azt írtad,hogy Te kedves vagy és csak jót akarsz...Az olvasottak alapján kábé az agyilag visszamaradott kis tizenéves lehetsz...Fogadd el,hogy van akinek ez tetszik van akinek az...

Egyébként meg mikor megnyitotta a képet először azt hittem lány xD Vicces...de NEM helyes.

Mutatok pár szerintem(!!!) helyes pasit:

[link]

[link]

[link]

15/L

2009. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!