Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya arcomat tudom kompenz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya arcomat tudom kompenzálni valamivel?

Figyelt kérdés

elég magas vagyok és mellé sportos alkatom van,személyiség szempontjából kedves,segítôkész,nyugodt,de kicsit félénk vagyok,a mûveltségemet átlag felettinek tartom,szeretek olvasni,széles az érdeklôdési köröm,szeretek sportolni,edzeni is,okosnak tartanak mert könnyen megértek dolgokat(pl.matekot) és kiváló a memóriám,de szerintem az intelligenciám átlagos,sajnos sokat tudok bénázni hétköznapi helyzetekben,unalmasnak tartom magam,nem vagyok a társaság középpontja,bulizós sem,a tudományos ismereteim meg ugye

egy csajt sem érdekelnek,nehezen tudok beszélgetni velük,az önbizalmam közepes vagy a küllem miatt alacsony,mindig elégedetlen vagyok magammal,az arcom elég ronda,hiába probáltam többféle hajat is,na meg anyagilag sem vagyok eleresztve,nincs sok ruhám,pedig úgy vettem észre ez sokat számít.

szóval csúnya vagyok,mellé kicsit félénk,ügyetlen és unalmas is,de ezek mind a pocsék arcomra vezethetô vissza,mert emiatt nem akarok nyomulni meg ezért bulizom ritkán és ezért vagyok önbizalomhiányos,ami a bénázásokaf eredményezi.

hogyan tudnám végre elfogadni,hogy ilyen arccal születtem és magabiztosabb lenni, oldódni,szabadabb lenni,nem mindig azon görcsölni,hogy most épp ki rondáz le magában...

nagyon rossz ez így,kezdeményezni nem merem lányoknál,nálam meg nem szoktak,de már nagyon vágyok valakire,egy társra minden tekintetben.

sajnos az élet más területein elért sikereim nem segítenek...hiába megyek be zh-t írni vagy megyek fel a kosárpályára magabiztosan,ha ismerkedésnél gyáva vagyok...c


2014. febr. 15. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet ,és azután segítek :)
2014. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most segíts :D abban,hogy hogyan tudnék végre túllendülni ezen az egészen,nem görcsölni.
2014. febr. 15. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan lányoknál kezdeményezni, akiken szintén látszik pl. ruhaügyileg, hogy az apjuk nem Krőzus. :D

Köztük több toleráns személyt találhatsz mint azok között, amik nem értik/nem fogják fel mi az, ha tényleg nincs egy Ft-od sem éppen (ismerek ilyet).

Egyetemi könyvtárban, előadásokon még hasonló érdeklődésűt is találhatsz. Az egyetem hatalmas lehetőséget nyújt, én szerettem odajárni, sok értékes embert ismertem meg ott.

Ha csak megmaradtok egy jó beszélgetési viszonynál, már az is megéri.

2014. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincs akkora bajom ilyen terén,hogy csóró vagyok :D Attól még simán odamennék bárkihez,de ezzel a fejjel nem.Erre kellenr valami megoldás...hogyan gyôzhetném le ezt az érzést.
2014. febr. 15. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problémád az önbizalomhiány, ami tényleg nem fog segítségedre lenni a csajozásnál. Baromi elcsépelten fog hangzani , de amíg de nem vagyok elégedett magaddal és te nem szereted magad addig más sem fog. Minden agyban dől el . Keress magadon egy olyan pontot amit vonzónak látsz ( mert egy olyan dolog biztosan van ) . Nem kell , hogy el legyél eresztve pénzzel , nem azt nézi a legtöbb lány , az a lényeg , hogy ápolt legyél , ahhoz meg nem kellenek 100ezrek. Szóval önbizalom építésen van a hangsúly. Lehet elküldesz a világ végére , de szerintem vegyél valami ehhez kapcsolódó könyvet , vagy keress valamit a neten , szerintem beválna :) Amúgy meg, ha jól értem kosarazol és egyetemista , annyira nem lehet rossz a helyzet. Remélem segítettem valamennyit :)
2014. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,arra már rájöttem,hogy az a nagy baj,hogy saját magamnak sem tetszek :D Igazából nincs is olyan pont,mert a lényeg arc,az meg nagyon rusnya.Talán kipróbálom,hogy pár hétig nem nézek tükörbe és elfelejtem a látványt :D Köszi a segítséget
2014. febr. 16. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
diákmunka, gyúrás
2014. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi nem tetszik az arcodon? a szemed biztos szép, az mindenkinek szép :)
2014. febr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerettem volna privit küldeni neked,de a rendszer nem engedi,mert tiltva lett a fiókod vagy te magad.

Mára szerveztem valami csoportos progit,oda jöhetnél. A részletekért írj privit. 30/n

2014. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!