Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy csaj,2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy csaj,2x kavartunk buliban full részegen. Miért hiszi azt hogy van esélye amikor nagyon jól tudja hogy nem voltam magamnál?

Figyelt kérdés
1x le is feküdtünk.Egyébként suliban kb úgy megyek el mellette mintha nem is ismerném.Facebookon rendes vagyok ha rám ír de ennyi.
2014. febr. 16. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek fekszel le vele, ha nem szereted?
2014. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok volt a pia
2014. febr. 16. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja kerlek, ha valaki nem birja a piat, az ne igyon...
2014. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Normális esetben hozzá sem érnék szerintem.
2014. febr. 16. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

HÁHÁÁHÁÁHHHHHÁHÁHÁÁHHHH.... nagy derültséget okoztál kérdező! De tényleg.

Íme némi örökigazság: Sose tennél olyat részegen, ami józanon ne fordulna meg a fejedben!

Tehát megtetted.. az, hogy a csaj nem vállalható számodra fényes nappal nem módosítja a tényt, hogy felpróbáltad. Az hogy ez neked ciki a te bajod. Az, hogy ezen a haverok röhögnek az is biztos. (De ne aggódj, még húsz év múlva is emlegetni fogják! De tényleg...)


Szóval én még részegen se húztam fel olyat, akit nappal szégyellnék, pedig már felette vagyok a harmincnak, s nem ketten voltak! De az biztos, hogy tanultál valamit. Pl.: hogy részegséggel takarózni gyáva kutya dolog, s tartani mértéket pedig kifizetődő hosszútávon. na de még egyszer:


HÁÁHÁÁHÁÁÁHHHHÁÁÁHHÁHH... köszi a vidám perceket!

2014. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te kérdező te mekkora egy lúzer vagy!


Bejön neked az a csaj, csak magad előtt se mered felvállalni, gyáva kis kuki vagy, ráadásul a másik emberben, tudod, abban a csajban, akit volt képed megdugni, összekavarni vele, nagyon súlyos lélektani sérüléseket okozhatsz! Akár te is lehetsz egy ember boldogtalan életének az okozója, mert neked mindegy, te csak dugni akartál. Szellemizokni.


Tényleg azt hiszed, hogy azt elhiszi neked bárki, hogy nem jön be a csaj?


A részeg és a kisgyermek mindig őszinte, részegen ellen mersz menni a társadalom (= hülye iskolatársak, haverok) véleményének, és akkor csinálod azt, amit tennél, csak gyáva vagy hozzá.


Az ilyenek szopják be felnőttkorban, amikor rájönnek, hogy nem a mindenkinek ínyére való pipit kellett volna elvenni, mert a szépség már alig van, viszont maradt egy randa sárkány, akivel vagy együttélsz, vagy elválsz, és annak mondjuk alaphangon is egy egész család láthatja kárát.


Ha nem tetszik, nem kedveskedek, nem kavarok, de főleg nem dugok vele, teccikérteni?


Tanulj belőle, öcsém, a felnőttek világában csak a lúzerek csinálnak ilyeneket.

2015. okt. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!