Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves pasi vagyok. Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves pasi vagyok. Szerelmes belém egy 17 éves lány, aki 20-nak néz ki. Rendes kis csaj. Félek ha elküldöm akkor nagyon mély sebeket okozok neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül ismerkedtünk meg egy fesztiválon,én 20-nak néztem és agyilag is a korát meghazudtólja és még talán egy két 20 évesét is.Utólag derült ki hogy mennyi idős.Jól megértjük egymást,jól érzi magát velem.Őszintén szólva én is.Szex még nem volt köztünk,de már majdnem megtörtént a dolog.Ez még akkor amikor nem tudtam mennyi idős valójában.

Nagyon fiatal,nem tudom mit tegyek.Nem akarom elküldeni se,látom rajta hogy szerelmes.Őszintén szólva én is érzek íránta valamit.

Hurrogást nem kérek.Tudom hogy fiatal hozzám.


2013. júl. 2. 19:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
11%
Ha szeretitek egymást, akkor mindegy a kor...de azért 12 év...Ha nagyon korán kezdted volna kb az apja lehetnél
2013. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nézd ha most hagyod, még gyorsabban túl lesz rajta, mintha hagynál neki egy szalmaszálat,

ez csak tanács, a döntés a Tied N

2013. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az egyesnek üzenem, hogy különösen akkor, ha 14-15 évesen lett volna a magömlése, mint sokan másoknak.

Figyelj Kérdező! Ha úgy érzed, működik a dolog köztetek, akkor vágj bele! Ha még nem akarod elkötelezni magadat, akkor teljesen rendben van! Ugyanúgy eljárhattok szórakozni, kirándulni, mint bárki más! Attól még ugyanúgy találkozhat a barátnőivel, lehetnek csajos estjeik, ha szeretitek egymást, akkor nincs ebben semmi rossz!

2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, ha látsz rá esélyt, hogy működhet, ne küldd el.
2013. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva látnák rá esélyt.Látom hogy jól érzi magát mellettem és felszabadult.

Én is jól érzem magam vele egyébként.

Engem viszont fiatalabbnak néznek.Általában 26-nak.

A lényeg nem is az,hanem hogy sokkal értelmesebb az átlag korosztályánál.Mondta is ő nem nagyon barátkozik annyi idősekkel mint ő.

2013. júl. 2. 19:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Adj neki egy esélyt, még működhet is a dolog!

Ha 20-nak néz ki kívül-belül, miért ne? Vannak durvább korkülönbségek is, mégis működnek a dolgok.

2013. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mikor 17 voltam, nekem is volt egy 29 éves "cimborám"... Egy időben én is azt hittem hogy többet akarok tőle... Aztán rájöttem hogy mégsem... Mások vagyunk. Pechemre addigra a férfi belém habarodott és csúnya vita lett belőle. Mihelyt nemet mondtam, már senki lettem a szemében és lábtörlőként kezelt. (Hozzáteszem, nem volt köztünk szex/intim kapcsolat.) So: vannak árnyalt oldalai is a dolognak. Figyeljetek egymásra a félre értések elkerülése végett.


De: van egy barátnőm, 2 éve él boldog párkapcsolatban ő most 18 a férfi már 30... Szóval nem lehetetlen a dolog.


Egy próbát megér. :) De csak akkor ha komolyan gondolod vele... Ha hagyod hogy teljesen beléd szeressen aztán meg meggondolod magad, na az lesz nagy érvágás...


Sok sikert!


/L

2013. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő 20-nak néz ki, te meg 26-nak, ő még 17, te pedig 29 éves van. Ez van.
2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"éves vagy"
2013. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyere össze vele, nem kell nyígni ilyen miatt :D
2013. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!