Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki luxusprosti volt, és utána áttért a muszlim vallásra?

Figyelt kérdés

ismerősömről van szó,NEM RÓLAM!!!

nekem nAGyon unszimpatikus a dolog, annyira nevetséges.

Magyar a lány amúgy, a szülei is magyarok.

Minden nap imádkozik 5x, kendőt hord, eltakarja az arcán kívül mindnét, de korábban prostiként keresett pénzt.



2014. febr. 16. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy azt várod tőlünk, hogy fröcsögő nyállal szidjuk és jót csámcsogjunk rajta.
2014. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Az a véleményem, hogy rohadtul nincs sem neked, sem senkinek innen joga megítélni az ő döntéseit.
2014. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A muszlim lányoknak tudtommal szüzen kell férjhez menniük.
2014. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
kétszínűség..finomanszólva :D
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
azt hogy meg lesz kövezve :D amúgy ha meg nem prosti már azóta nem lenne baj.De még is az :D
2014. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
amúgy jól néz ki ? kedves belsőre?:D te is prosti vagy?
2014. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok az,kedves utolsó!

Ismerősöm akiről szó van szép, de ez hogy jön a kérdéshez?

A férje, nem tudja, hogy prosti volt természetesen, nagyon durvának tartom ezt a dolgot.

Szerintetek mit tenne a férje,ha megtudná?

A nő,akiről szó van, a keresztényeket lehordja, hogy mi milyen szemérmetlen ,bűnös emberek vagyunk...annyira idegest,hogy nem találok rá szavakat.

2014. febr. 16. 14:26
 8/22 anonim ***** válasza:

na akkor te rendes lányka vagy?:D prostikkal barátkozni sem szép dolog pedig!.Vagy én tévedek?


mondd el a férjének és annak a muszlim családjának ezeket a dolgokat :D Előszedik a kis baltát, a többit meg te elmeséled.:)

2014. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szinte minden vallás agysorvasztóan birka-tenyésztő.
2014. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Csak évek múlva tudtam meg, már utálom az érintett nőt!

Pont amiatt, amiket írtam.

Olvastam a koránt is, nagyon durva dolgokat írtak benn pl. hogy megölhető az ember,bizonyos esetekben stb.

Viszont ez a nő, engem is elhordott mindféle bűnös léleknek,közben meg vallásos,tisztességes nő vagyok, ő meg eladta a testét, most férjhez ment,és most ő nagyon nagy valakinek érzi magát.

Én ugyan nem mondom el a férjének, nem akarok rosszat neki, amúgy úgy se hinné el,úgy érzem, mert teljesen más képet mutat a felesége neki, saját magáról. Tehát nem lehet kinézni belőle hogy prosti volt.

2014. febr. 16. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!