Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jennifer Garnernek szép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennifer Garnernek szép az arca szerintetek?

Figyelt kérdés

Engem mindig megdöbbent, amikor azt hallom/olvasom, hogy mennyire jó nőnek tartják. A teste lehet, hogy tényleg jó (volt), de ettől most vonatkoztassunk el és csak az arcát ítéljétek meg. Szépnek találjátok?


[link]


[link]


ui: Direkt nem egy olyan képeket hoztam, amin agyon van photoshoppolva, vagy amin 1 kiló smink van rajta, mert úgy mindenki szép.


2014. febr. 16. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten szép arcra. Inkább karakteres, de nekem tetszik.
2014. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ki ez, de nekem most így hirtelen tetszik
2014. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én inkább bájosnak mondanám.
2014. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az a tipikus babaarcú nő, de nekem tetszik. Főleg azért, mert nem olyan nagyon megcsinált, mint a legtöbb színésznő és énekesnő. Nála nincs olyan nagy különbség a hétköznapi és a "vörös szőnyeges" arc között. Szóval ő nem csak kimázolva szép, és szerintem ez az igazi szépség.
2014. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

az első képen ki van sminkelve, a második képen meg alig látszik.


egy kép, amin jobban látszanak a vonásai:


[link]


karakteres arc, kicsit olyan anyukás/üzletasszonyos. szerintem szép.


a teste meg, hát ezek 2011-es képek, tehát itt elvileg 39 éves és 2 szülés után van:


[link]


[link]


nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nincs oka szégyenkezni, sőt...

2014. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szándékosa kértem, hogy NE a teste alapján ítéljetek, úgyhogy köszönöm, kedves 5ös az értetlenséged valamint azt, hogy behoztál olyan képeket, amikről majd véleményeznek a többiek
2014. febr. 16. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre így is kiderült a válasz, a többség szerint szép, még akkor is, ha neked nem tetszik :)
2014. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, itt legfeljebb te vagy értetlen.


belinkeltem egy olyan képet, amiről mindenki megítélheti, hogy neki tetszenek-e az arcvonásai. én _mindentől függetlenül_ azt mondanám, hogy szép arca van.


a másik két képet pedig azért linkeltem be, mert ezt írtad:


"A teste lehet, hogy tényleg jó (volt)"


szerény véleményem szerint ez nem a "jó volt valamikor" kategória, hanem még mindig bőven az, pláne 3 gyerek után, 41 évesen.

2014. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok értetlen és nem azért szóltam le mert szerinte szép. de direkt kihangsúlyoztam, hogy ne a teste alapján ítéljen senki, hanem csak az arcát nézzétek


én elfogadom azt, ha mindenki szerint szép, valószínűleg az én ízléssemmel van baj, hogy szerintem max bájos, de inkább csúnyácska, mint szép

2014. febr. 16. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9

Ő sem a teste alapján ítélte be, de tényleg csak értetlenkedsz.

Nem szép, de benne valami, ami megfog és ennyi elég. Ez a lényeg. Nevezhetjük ezt "bájnak" is, ahogy te tetted.

2014. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!