Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 cm-esen is lehetek töréken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm-esen is lehetek törékeny, cuki?

Figyelt kérdés

Na most én kéremszépen azt látom, hogy elég sok hímnemű pedofil hajlamokkal lett megáldva, és az "alacsony, formás, kis cicis-popsis" cuki lánykákról álmodoznak.

Akkor én a magam átlagos méretével el is könyvelhetem magam egy óriástrollnak? Én a lelkem mélyén aranyos kislány vagyok, de a külsőm nem ezt tükrözi.


2014. febr. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mutatsz képet erről a testről?
2014. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
170 centivel csak kicsit vagy magasabb nálam, szerintem nem lehetsz "óriástroll"...
2014. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2014. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
És mégis mi a kénköves rossebbért akarsz te bevágódni az ilyen szexista, pedofil férfiállatoknál? Hülye lánygyerek.
2014. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

énis 170 centi vagyok, voltam egyszer ehhez 45 kiló és akkor törékeny voltam (vékony csontú vagyok hiába vagyok magas).

Most 58 kiló vagyok, most sem vagyok egy donna tonna (homokóra alakom van, szóval ha hízok mindenhova egyenletesen megy zsír nagyjából).

De igen, lehetsz törkény így is, ha alapjáraton vékonyak a csuklóid, őzikelábad van, keskeny derekad stb.

2014. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magasságod miatt amúgy is a minimum 185-190 centis srácokat fogod nézegetni, de ha találsz ennél nagyobbat (pl: én 197 vagyok, de ez nem ajánlat!:D), akkor nyert ügyed van.
2014. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átlagos mérettel hogy lennél óriás?

Miért akarsz megfelelni a látens pedofil rétegnek?

2014. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!