Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj ha irigy vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha irigy vagyok a lányok szépségére? Fiúk szoktatok irigyek lenni a lányokra pl, hogy miért olyan szép és én miért nem lehetek olyan szép és törékeny mint az a lány?

Figyelt kérdés

én nagyon irigy vagyok a lányokra fiú létemre.

nem vagyok meleg semmi ilyen, de a mérhetetlen irigységem egyszerűen olyan kitöltetlen űrt alakított ki bennem, hogy azt szavakkal nem lehet leírni....ez lenne az abszolúlt irigység?

vagy mi van velem?

19F

és kezdek a fiúkra is irigy lenni...de nem olyan érelembe...a fiúknak inkább a ruházatukra vagyok irigy.



mi van velem mi lehet velem?


2012. febr. 25. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan "forró" ez a téma :D
2012. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem csak a téma :)
2012. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és tényleg kezd izzadós lenni :D
2012. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz irigy 1 ellenkező nemű szépségére talán úgy akarsz kinézni mint 1 csaj ?XD
2012. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Posztraumatikus stressz.
2012. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem szeretnék úgy kinézni mint 1 nőt, de legalább 1 gyönyörű szép nőnek a szépségét ha megkaphatnám vagy megszerezhetném az olyan boldogsággal töltene le, hogy ez az űr kitöltődne és végre lenyerném önmagam.


mi lehet velem valami baj vagy ugye nem valami nemi identitás zavar.

2012. febr. 25. 19:34
 7/15 A kérdező kommentje:
*el
2012. febr. 25. 19:35
 8/15 anonim ***** válasza:
férfi akarj lenni ne nő,mert a nőknek a férfiak tetszenek és nem a győnyörüszépek,érted????
2012. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hiába ez semmit sem ér...azt szeretném megtudni, hogy ez valami betegség? és, hogy vannak rajtam , kívül még olyan fiúk akik ugyan ezt érzik amit én?
2012. febr. 25. 19:41
 10/15 anonim ***** válasza:

crossdressingelés esetleg nem vonz?nem érzed esetleg úgy,hogy nő akarsz lenni?Mert ha irigy vagy rájuk akkor valószínűleg szívesen "bújnál" egy nő testébe.

17/F vagyok és egy éve jöttem rá,hogy transzvesztita vagyok..nem voltam irigy nagyon a nőkre,mert eléggé lányos testalkatom van(168cm,széles csipő stb..),de olyan érzésem volt,hogy milyen jó lennne ha nő lehetnék és női testem lenne.Egyáltalán nem biztos de gondold át,hogy nem-e valami ilyesmi van a dologban.

2012. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!