Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kiábrándulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kiábrándulnátok a lányból, aki amúgy tetszik, ha egy kis igénytelenségen kapnátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem is feltétlen igénytelenség ez. Arra gondolok, hogy véletlen találkoztok, vagy valami kivételes helyzetben és a lány éppen ócska (otthoni, melegítő) ruhában van, vagy kicsit le van pattogva a körméről a lakk, vagy nem frissen mosott a haja, esetleg nem most borotválta le a lábát és nem tök sima. Ilyen előfordulhat, attól még igényes, csak pl pont azelőtt látod meg mielőtt újrafestette volna körmét, vagy elment volna hajat mosni.

Mit gondolnátok? Nagyon befolyásolna egy ilyen eset? Nem a barátnőtökről van még szó, hanem egy olyan lányról, akivel mondjuk még csak randizgattok, ismerkedtek.



2014. febr. 16. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah...tehát ha nem mindig frissen borotvált a lábam, tehát természetes akkor én már igénytelen vagyok...jó tudni.
2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2014. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, ha vkinek tetszel, azt ennyi nem fogja zavarni
2014. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még valamilyen szinten aranyos is. Nem kiábrándító. Ha valaki ilyen miatt ábrándul ki egy lányból, az hülye.
2014. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én alapvetően nem szeretem, ha egy lány festi a körmét, de ez nem olyasmi, amit ne fogadnék el.


Ami ezt az "igénytelenséget" illeti, valószínűleg fel sem tűnne, annyira természetesnek veszem, hogy valaki otthon csak egy kényelmes melegítőt húz magára és hasonlók.

2014. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Van olyan pasi, aki nem azt várja el, hogy reggel, otthon, mikor felkel a csaj, tökéletes legyen a sminkje, haja, frissen legyen borotválva a lába, friss körömlakkja legyen, és otthon is tűsarkút hordjon kisestélyivel?!
2014. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

túlságosan anyagias ez a világ...


Lány barátom volt,nyáron észrevettem hogy erős foltok voltak a hónaljainál,nem gondoltam semmit mert az számított amit "lélekben" ad nekem.Sok olyan nőt/lányt látok aki egyszerű és szegényes ruhában jár,természetes állapotú hajjal.Számomra ezek nem hibák,az már inkább ha valaki mellett nem tudsz megmaradni a viselkedése miatt.

2014. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rékcsi ***** válasza:
100%
7# Ilyen csak a Patkányok Köztben van, bocsánat Barátok Közt :D
2014. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8. Tudod mit jelent az a szó, hogy irónia?
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha viszont bőrkeményedés van a lábán az az!
2014. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!