Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg képzelgek?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy a kiszemelt srác SOKSZOR rám néz, de mindig elkapja a tekintetét. Mivel 3 évvel idősebb nálam, a barátnőim nem hiszik el, hogy tetszenék neki, pedig én érzem a tekintetét, de ők azt mondják, csak képzelődöm...

2014. febr. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne élj képzelt világban. Menj oda, és hozd fel a témát lazán, viccelődve.

Kiszemelt srác... ennyi az egész? Csak kiszemelted, de nem halad a dolog, ennek nem sok értelme van, főleg tanakodni, hogy "talán figyel".

2014. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, csak a másik oldalról. Most vagyok 23 és a kiszemeltem lassan 20 lesz. Egy helyre járunk és gyakran nézek rá, amikor csak tudok. De igen, én is el szoktam kapni a tekintetem, mert nem akarnám ott és akkor zavarba hozni. Múltkor viszont Ő jött oda hozzám beszélgetni (először beszéltünk), aminek persze nagyon örültem. Végig vigyorogtam, mint a tejbetök. De teljesen hétköznapi beszélgetés volt. Egy ilyet te is bármikor kezdeményezhetsz szerintem. :)


Az 3 év, ha csak nem vagy tini, teljesen jelentéktelen. Ha viszont tini vagy, sokat számíthat. (pl 14 éves vs 17 éves, ugye elég vicces lehet)

2014. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!