Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el mindig, min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig, min változtassak?

Figyelt kérdés

Kérdem én mit rontok el mindig? 24 éves vagyok, nem volt még barátnőm, de egyszerűen az, hogy nagyon szeretnék, nem jó kifejezés. Az utolsó 4 próbálkozás eredménye: van barátom, most szakítottam idő kell, van barátom, most szakítottam idő kell..... Nem tudom eldönteni, hogy a nincs időm, és a oké legyünk barátokhoz képest ez már előrelépésnek vagy erős vissszaesésnek számít e ....

A fentebb említett esetek közül, az egyik lány ezt mondta arra, hogy nehéz elhinni hogy nem volt még senkim:

" mert jól nézel ki, mivel jó helyen dolgozol, gondolom van a fejben is valami "(mondjuk ezt a jól nézel ki dolgot kissé túlzásnak érzem így, de így írta .... )Nagy igényeim sincsenek.

Jó tény, a teljesen idegeneket először nehezebben szólítom meg, de aki legalább szóba jöhet, és tetszik előbb utóbb valahogy hozzászólok. Csak aztán megint jön a pofára esés. Próbálok kedves lenni, viccelődök, érdeklődő vagyok, még embert se ettem. Kérdem én mi a fenét csinálok rosszul, vagy csak ilyen az én szerencsém, hogy mindig falakba ütközök?


2014. febr. 16. 18:01
 1/6 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul,egyszerűen nem vagy szerencsés,rossz lányokat próbálsz megismerni.
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
minnel jobban akarod annal inkabb nem jon ossze.
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából az ismerkedés mindig a külsőn múlik. Lehet, hogy nem ütöd meg külsőre azoknak a lányoknak az igényeit, akiknél próbálkozol. Nekem sem volt még soha barátnőm, de nekem egyértelműen a külsőm miatt.
2014. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Így van egyetértek az előttem lévő hozzászólókkal!Nem szabad feladni!Biztos vagyok benne hogy előbb utóbb megtalálod azt akit keresel!
2014. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak óvatosan 3 as!!! Ne keseredj el én már láttam nem egyszer olyat hogy az arcom majdnem leszakadt!
2014. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Nekem annyira ocsmány a külsőm, hogy nyugodtan állíthatom ezt. Semmi esélyem sincs a lányoknál. Ezt régebben lány barátok is mondták (mert annak jó voltam), hogy a külsőm miatt valószínű sosem lesz olyan lány, akinek kellenék majd.
2014. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!