Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, hogy "szeretnélek téged, szeretnék veled lenni", az mit jelent a pasik nyelvén pontosan?

Figyelt kérdés
Randizgatunk és megkérdeztem tőle, hogy tulajdonképpen mit akar tőlem, hogy érdeklem, nem érdeklem, vagy mi van. És ez volt a válasza (írásban).

2014. febr. 16. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt jelentené, hogy szívesen járnék veled, de másnál nem tudom, hogy mit jelent
2014. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
"utállak, menj innen"
2014. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Pasik nyelvén? Amennyiben a pasik nyelve az, hogy amit mondunk az kvára úgy van akkor ez elég egyértelmű. A nőknél vannak a játszmák, meg a kétértelmű kijelentések.
2014. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
ja bocs, mert mi nyilván más nyelvet beszélünk. ne magadból indulj ki! ha egy férfi azt mondja, hogy x-re gondol akkor x-re gondol.
2014. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a férfiak azt szokták mondani amit gondolnak


nem poénkodunk ilyen jópofa szavakkal: lehet, talán, esetleg, nem is tudom stb


ha azt mondjuk a piros házra hogy piros az azt jelenti hogy egy házat nézünk aminek piros színe van


tudom nőként ezt nehéz megérteni de hidd el ha azt mondom hülye vagy az is vagy

2014. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"szeretnélek téged, szeretnék veled lenni" pasi szótárban a jelentése: szeretnélek téged, szeretnék veled lenni
2014. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!