Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha csak szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak szexuálisan érdekel egy nő, akkor is mindig hosszan és mélyen a szemébe néztek, akár szavakkal-akár szavak nélkül gyönyörködtök a szemében, csakmert az olyan kellemes érzés?

Figyelt kérdés
Vagy ha ott időztök mélyen a szemében, abból még nem sejthetjük, hogy igazából mit akartok tőlünk?

2014. febr. 14. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
ó te naív, naív teremtés, a pasik MINDENT megtesznek, ha szex kell nekik. Ha pedig te be is veszed a csöpögést... még jó hogy.
2014. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak meg akarok dugni egy nőt, akkor jó hosszan a szemébe nézek, meg szerelmet vallok.

Ha valami komolyat, akkor nem csinálok ilyeneket.

2014. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszra 100%-ot adnék... (:
2014. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A szavakkal gyönyörködtök a szemében kifejezést úgy értem, hogy nem a szemét dícséritek, hanem közben beszéltek valamiről.


Szavak nélkül pedig úgy, hogy egyszerűen csak nézitek egymást és mintha egymás lelkét simogatnátok. :)

2014. febr. 14. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami szex kapcsolatnak indul, aztán a férfi rácsodálkozik a nő dolgaira és bele szeret. Nem tudni előre mi hogyan alakul. Lehet még a férfi sem fogalmazta meg magában az új érzéseit.
2014. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, szóval ha komolyak a szándékaid, akkor te nem szoktál mélyen a választottad szemébe nézni vagy mi? :)
2014. febr. 14. 23:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Óvatosan fogalmazz! Ez lehet akár csapda is! :D
2014. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7:

Ezt elmagyaráznád kérlek? :)

2014. febr. 14. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak "vicc".. :) De nagyon édes vagy hogy leírtad, meg hogy szeretnéd megérteni... :) Lehet hogy én gondolom rosszul de véleményem szerint abszolút egyénfüggő a szándék és a reakció bizonyos helyzetekben.. Ha nekem tényleg tetszik valaki nem is nézek rá vagy nagyon minimálra szabályzom magam.. Hogy miért? Nem tudom.. De valahogy aztán ezzel mindig felkeltem az érdeklődésüket... Akit könnyű prédának vélek talán "nyomulok"... nagyon idézőjelben.. ezek a lúzer júzer dumák amiket mai srácok "pasik" lövöldöznek rettentő kiábrándítóak..aki olyan azzal így vagy úgy, el fogok tudni beszélgetni.. Akivel nem,..úgyis mindegy lenne... :)
2014. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hihi. :) Köszönöm a magyarázást. :)


Viszont remélem nem érti mindenki félre a kérdésemet, mert nem úgy értem, hogy még nem ismeritek egymást az illetővel, hanem már túl vagytok pár randin és már csókolóztatok is... és az ilyen randik alkalmával néz mélyen, nagyon mélyen a szemedbe. :)


Szóval nem csak úgy az utcán :D

2014. febr. 15. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!