Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 ev kozotti ferfiak! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 ev kozotti ferfiak! Az alabbiak kozul melyik összeállítás tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1.: Fekete,testre simulo,zart,terdig ero egyberuha fekete-piros nagyon magas,tusarku cipovel.

2.: Fekete terd fole ero ceruza szoknya,fekete lovaglo csizma,feher,kisse kivagott bluz (de azert nem koldokig ero dekoltazs).


Nyilvan,hogy sokkal fontosabb az oltozetnel maga a no,de most egy olyan szituaciora gondoljatok,hogy ha alapbol bejon Nektek egy lany,akkor a ket osszeallitas kozul melyikben talaljatok csinosabbnak?


2014. febr. 16. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én vizuális típus vagyok, úgyhogy nem igazán tudom.
2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28 éves férfiként nőkhöz vonzódok, nem tinilányokhoz. Aki ilyen kérdést ír ki, csak tinilány lehet, vagy egy éretlen "nőkezdemény".
2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kérnék képet, de így leírás alapján talán az 1.
2014. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2... de lovagló csizma? Ja, és azért nem mindegy, hogy áll az adott nőn.
2014. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
hallod legalább valami megközelítő fotót tegyél fel.. a feléről azt se tudom milyen ruhadarab
2014. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy milyen ruha van a nőn, csak ne legyen feszülős.

Egyszerűen nagyon avar, ha nem bíz a képzeletre semmit, hanem be látni mindent, a pontos fenék-mell méretet is.

Ja, és a hatásvadász öltözéket is, mindkét felsorolt ruhaösszeállítás azt mondaná nekem, hogy ez egy önbizalomhiányos valószínűleg könnyen kapható, alacsony önbecsülésű csaj.

Ezért kerülném messziről.

2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Borzasztó mind a kettő. 35/F
2014. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elso!
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, 23 vagyok, de nekem az első!
2014. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az alkalom mi lenne?


1.: Manapság nagyon tucatpitsás, a legtöbb diszkóba a lányok 80%-a ilyenben van.


2.: Ez még az előzőtől is k*rvá... akarom mondani, kihívóbb.


Ne csodálkozz, ha "csak arra" fogsz kelleni.

2014. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!