Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ténleg szereti, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ténleg szereti, vagy csak "arra" kell neki? FÉRFIAK/NŐK SZERINT?

Figyelt kérdés
Van egy 28/F, aki összejár egy 15 éves lánnyal.(A csaj kb. úgy néz ki mint egy plázacica).Igazából a srác nm meri felvállalni a csajt, pedig már régóta "eggyütt" vannak.Viszont ami a lényeg, hogy ott van neki az a csaj nekem pedig mégis udvarol...Miért van ez??

2014. febr. 17. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg"

A kérdésedre a válasz ott van a magyarázatban, olvasd el még párszor és biztos leesik.

Az pedig, hogy neked miért udvarol ismét egyszerű. 2 szerető jobb mint egy hiszen, ha az egyik nem ér rá akkor megy a másikhoz.

2014. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 QueenRavenna ***** válasza:
A te korod meg 16/L?
2014. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, 22/L.:)

Az 1. kommentelőnek pedig köszi a választ.:)

2014. febr. 17. 06:29
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

A vonzalom mar csak ilyen, hogy inkabb a szimpatiabol es a vagyakbol taplalkozik, mint szamon tartana az eletkorokat. Az, ha valaki szegyen erzetet erez, inkabb csak a kornyezet bigottsaga miatt van ... pedig akkor is tetszik ami tetszik. Igen, az ember fia ilyenkor elbizonytalanodik es mas fele kacsintgat ... de ... ettol meg a plazacica 15 eveske nagyon bejon a 28 eves fiukanak.


Lehet, hogy Teged fog valasztani a vegen 22 eves kerdezo, de azt tudnod kell, hogy valojaban a 15 eves plazacica a szive igazi vagya. Tudom ez nem tetszik, de ez van!

2014. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem jön be a srác, csak érdekelt hogy vajon miért csinálja ezt..ugyhogy akk áldásom rájuk..viszont azért az érdekelne hogy miért gondolod úgy hogy ő marad "a szíve kicsi hölgye"?
2014. febr. 17. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem így látom. Egy 28 éves pasi már felnőtt férfi, míg egy 15 éves csaj igencsak csitri még. Ég és föld az értékrendjük, a felfogásuk. Lehet, hogy az ágyban megértik egymást (bár ezt is kétlem), de megbeszélni semmit sem tudnak. Talán legyezgeti a pasi hiúságát, hogy 15 éves baráátnője van, de ezen kívül semmire se megy vele, és ezt valahol mélyen ő is tudja. Ezért hajlik feléd.
2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!