Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mit éreznek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit éreznek vagy gondolnak ha sírni látják a lányt miattuk, mert szereti őt, de ők nem szeretik a lányt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt egyszer játszották el velem, akkor el is érte vele a lány amit akart, többször nem dőlök be ennek soha....
2012. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
nagyon rossz érzés hogy megbántottam nekem speciel hónapokig lelkiismeret furdalásom volt amikor ilyet csináltam + a gondolat hogy mi lett volna ha...(amúgy csináltam + tapasztaltam)
2012. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

hát ha a fiú nem szereti a lányt akkor lesz@rja ha sir:)

szeretet vagy szerelem nélkül mit érezne?:)

2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kiélvezi a helyzetet. Boldogságot érez. Direkt keresi a tekinteted. (Ultra szemét)
2012. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legjobb esetben megsajnál, de beléd szeretni nem fog.
2012. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező lány vagy? Veled is ez történt?
2012. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Én lány vagyok,velem történt hasonló,évekig reménytelenül szerelmes voltam egy srácba,akivel egy darabig azt hittem hogy ez az érzés kölcsönös(mondjuk hamar kiderült hogy nem volt az) és évekig eltűnősdi-feltünősdit játszott. Egyszer nem bírtam tovább,megkerestem őt, eleinte msn éjszakákon át utána taliztunk személyesen és kiöntöttem neki az érzéseimet hogy képtelen vagyok elfelejteni őt stb, ő megmondta hogy testileg vonzódik hozzám(előtte összebujtunk,én akartam,talán azt hittem így könnyebb lesz lezárni) de érzelmileg nem 100% magyarul marhára nem érdeklem, akkor kezdtem el sírni, ő adogatta nekem a papírzsepit, elmondta hogy milyen szemétnek érzi magát meg persze jött azzal a kamuszöveggel hogy én túl jó vagyok hozzá és milyen szerencsés lesz az a fiú,aki megkaphat majd engem. A vége elég durva volt mondta hogy szerinte zsarolom érzelmileg és elég durva hangnembe koptatott le amikor hazavitt.De végülis elérte vele a célját. Nem is tudom mit ettem rajta.idealizáltam. Utána még napokig sírtam,átadtam magam a fájdalomnak de utána jobb lett
2012. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre 4évig voltam szerelmes egy olyan lányba, akinek nem tetszettem. Ez van.
2012. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fénysebesség ***** válasza:
Sajnos nem egyszer előfordult ilyen. Szívszorító érzés. Jól esik, hogy valakinek fontos vagyok, de fáj, hogy nem adhatom meg azt, ami boldogítaná, mert engem nagyon nem izgat a dolog. Lehet valahogy kezelni, de ha már belelovalta magát egy elképzelésbe, lényegében lehetetlen fájdalom nélkül megoldani. Sajna még egy jó szex sem nyugtatja meg őket, sőőt...
2012. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Én már nem dőlök be ezeknek a trükköknek.

A lány elsírta magát előttem meg minden én meg vigasztaltam.

Aztán nemrég rájöttem, hogy azután pár nappal összeköltözött egy sráccal, közben meg engem etetett, hogy mennyire szeret. Hányingerem van tőle és a hasonszőrű lányoktól! X(

Ui: Meg ha hason szőrös attól is. :)

2012. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!