Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne úgy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne úgy több önbizalmam, ha a nők nem tekintenek rám férfiként?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ne görcsölj rá.Fordulj szakemberekhez.Pár ezer forintért bármit megtesznek.Egy barátnő sokkal többe van.Az önbizalmad megjön tőle,aztán lesz majd barátnőd is.Nem értem,hogy mi ez a sok panasz,ezen a világon mindennek ára van.Aki sajnálja rá a pénzt csinálja magának.-Ha lesz majd kapcsolatod,rájössz egy ídő múlva,hogy anők csak valamilyen érdek miatt vannak a férfival.
2014. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Istenem már reggel korán ilyen megkeseredett választ olvasni...

Nos, miben merül ki, hogy nem tekintenek rád férfiként?

2014. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a nők tényleg csak érdekből!


30+

2014. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó-jó hagyjuk már ezt a minden nő érdekből, pénzért stb van férfival. Persze nekünk nőknek nincs szívünk, nem tudunk szeretni, mi csak a pénzt szeretjük....Istenem
2014. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy.

Valószínűleg a kinézeted nem üti azt a színvonalat, hogy férfiként tekintsenek rád.

Te sem tekintesz nőként minden csajra, csak amelyik valamennyire vonzó.

Ezek a tények.

2014. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4., Azt azért lássuk be, hogy akikre te gondolsz, sokkal ritkábban cserélik le a partnerüket, így velük jóval nehezebb "találkozni". Lehet, hogy a hármas még nem is látott ilyet.
2014. febr. 17. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem és van abban igazság amit írsz, csak az a baj, hogy össze van sokszor keverve a nő ribizlivel. Ennyi
2014. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a hűséges, nem ribizli nők is lelépnek ha nincs elég pénz :)


a nők érdekemberek

2014. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasolló helyzetben vagyok mint te, de én lesz'rom. Nem változok semmilyen pitsa kedvéért sem meg.


Másrészt ott van justin biber. Szerinted férfias? Még is rengeteg csaj akarná.

2014. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!