Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb fiú barátom folyton elveszi az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, elég sok fiúnak bejövök. Ő is tetszett régebben, de visszautasított, mondván "nem vagyok az esete". Nos, ezen még túl is lettem volna, hát nem jövök be neki, kész... De azóta folyamatosan éreztetni próbálja, hogy nem vagyok elég jó (se neki, se másnak.)A rólam készült képekre általában azt mondja, nem valami előnyös rólam, folyton azt kell hallgatnom, hogy hú de jól néz ki xy meg yx... Szörnyen idegesítő, és néha elgondolkozom, hogy tarthatom őt a legjobb barátomnak? De ezelőtt semmi baj nem volt vele, ott kezdődött minden, hogy tetszett nekem... Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot (osztálytárs, egy baráti kör), de nagyon rosszul esik, amiket mond. Néha úgy érzem, sose lesz barátom. :( 16L
2014. febr. 9. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak húzza az agyadat... nem gondolhatja komolyan ezeket a dolgokat. Sőt lehet , hogy azért cikiz , mert így próbálja jelezni , hogy talán még is tetszel neki. Az utolsó mondaton meg ne is gondolkodj. Egyszer biztos eljön az igazi :)


F/18

2014. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veled van a gond, hanem a "legjobb" fiú barátoddal. Biztos, hogy nem kedvességből mondja ezeket...


A kapcsolatteremtésről meg, ha gondolod, privátban leírok egy sztorit :)

2014. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
A barát azért barát hogy a szemedbe merje mondani az igazságot.. még ha az nem is tetszik neked...majd megtanulod... egyébként küldj képet és mondok véleményt
2014. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeretné ha lefogynál,ha változtatnál magadon csak gyáva a szemedbe mondani, és ezt a módszert választotta arra, hogy a düh által nekiállj fogyizni.


Kellesz ennek a pasinak,és nem barátnak, csak nagyon gyáva a tag.

2014. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kérek képet, kiváncsi vagyok.

Amugy bocs, hogy kérdéseket teszek fel, de akkor most kinek is akarsz megfelelni? Neki vagy magadnak?

2014. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hidd el, utolsó, nem tetszek neki. Visszautasított, ott voltam neki. Nem kellettem. És, nem vagyok kövér, 16 éves létemre 160 cm és 47 kg vagyok. De mint írtam, nekem semmi bajom a külsőmmel.
2014. febr. 9. 17:48
 7/9 Moszuke ***** válasza:

figyu ha azt mondja előnytelen egy fotó lehet, hogy meg kéne fontolni amit mond.

mutass egy 1-2 fotót amire azt mondja előnytelen és megmondjuk, hogy barát-e vagy csak szívja a véred.

2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fotogén, ez a baj. Már ha be kell állnom egy képre, olyan kétségbeesett, erőltetett fejem van. Élőben szebb vagyok, vidám, mosolygós. A képeken nem jön át sajnos:( De, hogy bebizonyítsam neki és magamnak, megkértem egy profi fotós barátomat, hogy segítsen megtalálni az előnyös oldalamat!:) Megígérte, hogy segíteni fog!!!:)
2014. febr. 9. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy feltekeny vagy irigy
2014. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!