Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent a "borzong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a "borzongás"?

Figyelt kérdés
Hogyan írnád le ezt az érzést?

2014. febr. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívűl amikor a jegyellenőr hirtelen megjelenik mellettem miközben zenét hallgatok na akkor szoktam borzongani egyébként olyan mintha a hátamon végig futna a hideg csak úgy is maradna utána nem múlna el az érzés.
2014. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Amikor meglátok egy nagy fekete szőrös pókot hogy valahol mászik rajtam és végigfut rajtam a hideg és 1 pillanatra lemerevedek és hirtelen ösztönösen elkezdek csapkodni...

Vagy van a jó értelembe vett borzongás mikor valami nagyon jó zenét hallgatok amit már régóta nem hallottam és odaérnek benne a legjobb részhez és mikor azt meghallom akkor szintén feláll rajtam a szőr minden felé és jóleső érzés tölt el:)

2014. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Borzongást nagyon ritkán érzek, akkor ha valaminek a hatása nagyon le tud nyűgözni.


Pl.

Csajokkal átélt legérzelmesebb, legemlékezetesebb pillanatok

Természet erőinek legintenzívebb megtapasztalása, pl. egy vihar a nyílt vízen, vagy hóvihar hegyen

Technika erejének élvezete, pl. harckocsival terepakadályok leküzdése, sugárhajtómű hangjának megélése közelről, száguldás versenyautóval, motorral


emberi erőfeszítések csodálata: lenyűgöző emberi alkotások, teljesítmények csodálata, egymással korábban ellenségeskedő népek békülése, háborúkban egymással szemben álló felek elszántsága...

2014. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!