Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám prosztata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám prosztata masszázzsal kielégíteni magam?

Figyelt kérdés
Valami házi tipp amihez nem kell segédeszköz?

2014. febr. 17. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg azt más csinálhatja neked, te magad magadnak nem.
2014. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. febr. 17. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt tényleg mások szokták csinálni, nem pedig saját maguknak a pasik.

Ha mégis megpróbálod magad "így" masszírozni, nem tudom elképzelni, hogy eléred ugyanazt a hatást.

2014. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, én még simán a prosztata masszázstól nem mentem el, de tény, hogy olyankor nagyobbat tudok élvezni, ha a farkam izgatása mellett a fenekemet is izgatom vagy izgatják. Volt olyan barátnőm aki szintén szerette, kölcsönössen volt a legjobb.

De előfordul, hogy magamnak csinálom, önkielégités közben. Ha kiakarod próbálni magadon, én egy kád meleg vízben javaslom, használd az ujjad. Ott könnyebben el tudsz lazulni és kényelmesebben be tudod dugni. Ha már benn van, rá fogsz jönni mi a jó, hogy kényelmes.....

2014. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
NOS! ÉN NEM TUDOM, HOGY VAGYTOK VELE DE ÉN MÁR EGY JÓ PÁR 100 X PRÓBÁLTAM MAGAMNAK VAN ERRE KIFEJEZETT SEGÉD ESZKÖZÖM IS, MÉG SEM JÖN A HATÁS! A VIDEÓKON ÉS CIKKEKBEN AZT LEHET LÁTNI, OLVASNI, HOGY RÁSEGÍTÉS NÉLKÜL EL ÉLVEZEL ÁLLÍTÓLAG AKKORÁT, HOGY MAJD ÖSSZE SZA***OD MAGAD! PRÓBÁLTAM TÖBB PÓZBAN TÖBB FÉLE MASSZÁZST CSINÁLNI DE NEM JÖTT A VÁRVA VÁRT EREDMÉNY VAN, HOGY VIZELÉSI INGEREM VAN INKÁBB ,MINT ÉLVEZNÉM!
2014. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nyári miklós ***** válasza:
én is kipróbálnám de a feleségemnek hiába mondtam hogy kiszeretném próbálni,mindig elmegy a fülemellett.
2014. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B Béla válasza:
F kalapok menjetek el az urológiára és kérjétek meg az urológust. Komolyan mondom ennyi k...g hazug f...t akik itt hadoválnak a prosztatamasszázsról. Nekem csinált már az urológus prosztata masszázst De k...a nem élveztem.
2016. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!