Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi nem tudja kiverni magának és akár hónapokig vagy évekig nem elégült ki?

Figyelt kérdés

#szex #orális #kielégülés #nem tudja kielégíteni magát
2014. jan. 9. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
ott komoly szervi probléma lehet
2014. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt mondja, h az agy és a kéz koordináció nincs összhangban...
2014. jan. 9. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
hülyeség
2014. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást? Béna gyereknek az anyja veri a fa-át! Erröl beszélsz?
2014. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt egy férfi ismerősöd mondta neked? eldalolta bánatát, hátha megsajnálod, és segítesz rajta :)
2014. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aludni csak szokott...
2014. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha pasi vagy: menjél dokihoz

ha nő vagy: vagy küld dokihoz, vagy szálj le a magas lóról, mert hazudik. Az meg más kérdés, hogy ha nem csinálod egy jó ideig akkor szépen álmodban fogsz elsülni.

2014. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és hidd el nem sajnáltam meg! :-) hallottam már sok hülyeséget,de ez volt a CSÚCS! Azért írtam csak így,mert kíváncsi voltam ki mit szól ehhez a sztorihoz... De úgy látom egy véleményt alkotunk!
2014. jan. 9. 21:07
 9/10 A kérdező kommentje:
A többit le se írom,hogy még miket mondott! :-D
2014. jan. 9. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:

azért alég hülyének kell nézni valakit, ha ilyeneket akar megetetni. Nem mondom lehet egy 15 évessel menne, de azért ez már túlzás.

Sosem értettem azokat a pasikat akik sajnálattal próbálnak hódítani. Az nekem olyan tutyi-mutyis, nem pasis vonás. Szerintem egy nőnél sokkal többet el lehet érni egyenes háttal és őszinteséggel, de igaz, hogy ez nehezebb.

2014. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!