Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés "alterna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés "alternatív ízlésű" szép lány? Hol lehetne őket fellelni?

Figyelt kérdés
Alternatív ízlés alatt azt értem, amikor nem az általánosan elfogadott férfiideál tetszik neki (most kizárólag arcról van szó), hanem kifejezetten más arcberendezéssel rendelkező személyek. Tudom, hogy léteznek ilyen lányok, egy párat ismertem (mindnek volt barátja, természetesen).
2014. febr. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele, hogy a kérdésed tökéletesen ostoba?
2014. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább csak furi :D és miért nem szeretik annyian a cuki fiúkat? (engem) inkább a rosszfiúk tetszenek a nagy többségnek. Azért vannak kivételek talán.. remélem :)
2014. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszfiú és jófiú? Tisztában sem vagy a fogalmakkal, ketteske. Annyi eszed pedig lehetne, hogy ne "kasztokba" oszt be a férfiakat.
2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kérdés csak akkor lehet ostoba, ha ismert dologra kérdez. :)
2014. febr. 17. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hibás megállapítás. Egy kérdés lehet ostoba, ha értelmetlen. Akárcsak a te esetedben. Sztereotípiákra épül és nincs végig gondolva.
2014. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Sztereotípiákra épül"


Absztrakcióra épül. Tudod, szociológia...


"nincs végig gondolva."


Ezt érdekelne, hogy hogyan bizonyítanád.

2014. febr. 17. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, egyedi a férfiízlésem, de hogy szép vagyok-e azt nem tudom.:)
2014. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!